Türkiye ve Balıkesir 2024’e girerken, yeni yıl gecesi görev yapanlar unutulmadı. Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, yılbaşında görev yapan polis, jandarma, sağlık ve belediye personeli ile esnafları ziyaret ederek kolaylıklar dileyip, yeni yıllarını kutladı.

orkan-yilbasi4

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Yiğit, İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Nurettin Alkan ve çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileriyle birlikte ziyaretlerde bulunan Başkan Orkan, ilk olarak 112 Acil Çağrı Merkezi sonrasında ise Polis Kontrol Noktası ile Karesi İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

BELEDİYE PERSONELİ GÖREVDEYDİ

orkan-yilbasi

İlk olarak Karesi Belediyesi personelini ziyaret eden Başkan Orkan, burada personelin yeni yıllarını kutlayarak iyi yıllar dileklerinde dulundu. Görevlerini sürdüren temizlik işçilerinin yeni yıllarını kutlayan Başkan Orkan, kolaylıklar diledi. Orkan, “Her gün olduğu gibi bu gün de kentimiz için çalışan mesai arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Bu vesileyle tüm yıl boyunca Karesi için canla başla çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma ve kıymetli ailelerine teşekkür ediyor, kendilerinin ve tüm hemşehrilerimin yeni yıllarını tebrik ediyorum” mesajını verdi.

BAŞKAN’DAN YENİ YIL MESAJI

orkan-yilbasi2

Ahmet Akın ile Mesut Ergin'in Ayvalık işbirliği Ahmet Akın ile Mesut Ergin'in Ayvalık işbirliği

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada 2024 yılının herkes için sağlıklı, mutlu, başarılı ve güzel geçmesi temennisinde bulundu. Geçmişin örnek alınarak, geleceğinde ona göre yönlendirilmesi gerektiğini ifade eden Orkan, “Karesi Belediyesi olarak gecenin 12’sinde, yılbaşı günü bile halkımızın hizmeti için ayaktayız. Onlarla beraberiz. Her zaman söylediğimiz gibi ‘Halka hizmet, Hakka hizmettir’ düsturunu edinmiş insanlarız. Böyle güzel bir gün ve gecede görevdeyiz. İnşallah her zaman en güzel günlerimizin böyle olmasını diliyoruz” dedi.

orkan-yilbasi5

orkan-yilbasi1

Haber: Karesi Advertorial 

Editör: Macit ERMİŞ