Dursunbey’den Sındırgı’ya, İvrindi’den Bigadiç’e, Altıeylül’den Karesi’ye kadar birçok ilçe,yüksek konfor sağlayan, dış etkenlere dayanıklı, deformasyona karşı esnek yapılı sıcak asfalta kavuşuyor

Alt yapıdan üst yapıya şehrin dört bir yanında hummalı bir çalışma yürüten Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, tarımsal ve hayvansal üretimle geçimini sağlayan ilçelerde asfalt seriminde tam gaz çalışmaya devam ediyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın talimatı ile yeni kurduğu asfalt tesislerinin de iş gücünü artırması sayesinde Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi, birçok ilçede asfalt serimi gerçekleştiriyor.

Dursunbey İlçesi’nde 2 bin 500 tondan fazla asfalt serimi gerçekleştiren ekipler şimdi de Sındırgı Yaylabayır Yolu’nda asfalt serimi gerçekleştiriyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi, Dursunbey’den Sındırgı’ya, İvrindi’den Bigadiç’e, Altıeylül’den Karesi’ye kadar birçok ilçeyi; yüksek konfor sağlayan, dış etkenlere dayanıklı, deformasyona karşı esnek yapılı sıcak asfalta kavuşturuyor.

Editör: Macit ERMİŞ