ÖZTALYAN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

BALIKESİR siyasetine DYP ve Ak Parti milletvekili, Bandırma Belediye Başkanı olarak damgasını vuran Cemal Öztaylan, son seçimde AK Parti'den Balıkesir milletvekili seçilen oğlu Ali Taylan Öztaylan'dan sonra diğer oğlu Mustafa Aysan Öztaylan'ın da mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı.

NİKAHI AHMET AKIN KIYDI

Aysan Cansu Oztaylan1

Siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren Cansu-Aysan çiftinin nikah akdini CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın gerçekleştirdi.

ÜNLÜ İSİMLER KATILDI

Aysan Oztaylan-1

Erdek'in seçkin mekanlarından Erdekland'da gerçekleşen düğünde, gelin ile damadın nikah şahitliklerini Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Tamer Osman AğaoğluAK Parti Milletvekili İsmail Ok ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir . eski millletvekili iş insanı İsmail Katmerci, Ak Parti MKYK Üyesi Önder Matlı,  Şafak Hastaneleri sahibi Saim Öztürk yaptı.

NİKAH CÜZDANI GELİN HANIMA

Cansu Aysan Oztay

"Balıkesir İttifakı"nın mimarı Ahmet Akın ata bindi "Balıkesir İttifakı"nın mimarı Ahmet Akın ata bindi

Vali Ustaoğlu, nikah ahitlerine tanıklık ettiği genç çifte iki cihan saadeti ve mutluluklar dilerken, nikah cüzdanını gelin hanıma teslim etti. 

Aysan Cansu Oztaylan

İkinci oğullarının da mürüvvetini görmenin heyecanını yaşayan Berrin-Cemal Öztaylan çifti, mutlu günlerini paylaşan konuklarını kapıda karşılayıp yakından ilgilendi.

Cemal Oztaylan Dugur

balıkesirim; Cansu-Mustafa Aysan çiftini tebrik eder, iki cihan saadeti diler.

Editör: Macit ERMİŞ