Burhaniye-Ören Turizm, Kültür ve Sanat Festivalindeki konserinde popcu Hande Yener enerjisiyle izleyenleri mest etti. Sahneye sütyen ile çıkan şarķıcı hem gözlere, hem kulaklara hitap etti. CHP'li başkan konser bitimindeki konuşmasında ilginç ifadeler kullandı.

Ali-kemal-deveciler-hande23

BURHANİYE Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, "İptal edilen konserleriniz oldu, bu da gençlerimizde bir kırgınlık yarattı. Bu kırgınlığı gidermek için elimizden geleni yapmak zorunda hissettik, Balıkesir halkını Hande Yener’den mahrum bırakamazdık." ifadelerini kullanarak şarkıcıya plaket verdi.

Hande Yener konseriyle ilgili Burhaniye Belediyesi'nden yayın kuruluşlarına gönderilen haber bülteni şöyle:

"Ünlü sanatçı Hande Yener, şarkılarıyla sevenlerini coştururken sahne performansıyla da hayran bıraktı.

33. Burhaniye-Ören Turizm, Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Taylıeli Amfi Tiyatro Açıkhava Konserinde ünlü pop yıldızı Hande Yener enerjisiyle izleyenleri adeta büyüledi. Taylıeli Amfi tiyatronun tamamen dolduğu konser için sevenleri saatler öncesinden alana akın etti. Festival kapsamında Hande Yener'i Burhaniye'de hayranları ile buluşturan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, dinleyicilere seslenmek için sahneye çıkarak "Gençlerimiz, vatandaşlarımız sizleri burada dinlemeyi çok istemişti maalesef iptal edilen konserleriniz oldu, bu da gençlerimiz ve dinleyicilerimizin içinde bir kırgınlık yarattı, biz de bu kırgınlığı gidermek için elimizden geleni yapmak zorunda hissettik, Balıkesir halkını Hande Yener’den mahrum bırakamazdık. Sanata karşı olan tüm yasakların her zaman karşısındayız, Burhaniyeli vatandaşlarımız her şeyin en güzeline layık.” dedi.

Ali-kemal-deveciler-hande

Hande Yener ise Başkan Deveciler’e teşekkür edip Burhaniye’ye bir stüdyo açmak istediğini belirtti.

Ali-kemal-deveciler-hande2

Konuşma sonrasında Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Hande Yener’e plaket takdim ederek tüm Burhaniyeliler adına yıldız sanatçıya teşekkür etti.

Editör: Macit ERMİŞ