Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı ve Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, haftasonu da esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürdü. Başkan Orkan, Karesi Belediyesi hizmetlerini vatandaşlara anlatarak, “Biz yaptık, yine biz yaparız” dedi.

Dincer Orkan Secim1

Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Dinçer Orkan, mahalle ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Vatandaşlar tarafından ilgi ve güleryüz ile karşılanan Başkan Orkan, 5 yıllık süreçte yapılan belediye proje ve hizmetlerini anlatırken, vatandaşların talep ve önerilerini de dinliyor. 

Haftasonu ziyaretlerine Kandil Gecesi, AK Parti Milletvekili Mustafa Canbey, AK Parti İlçe Başkanı Hakan Aka, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Bilsem, AK Parti Karesi Gençlik Kolları Başkanı Kamil Yağız Yılmaz, Cumhur İttifakı AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Karesi Belediye Meclis Üyesi Adayları ve partileri ile birlikte Ali Hikmet Paşa Mahallesi’ne yapan Başkan Orkan’a ilgi büyük oldu. İmam Hatip Camii’nde namaz sonrası kandil simini dağıtan Başkan Orkan daha sonra kahvehane ziyaretleri yaptı. 

“TOKİ PAZARYERİ YAKINDA HİZMETE GİRECEK”
Başkan Orkan, Pazar Günü ise Yeni Mahalle (TOKİ)’de pazarcı esnafı ve vatandaşlarala bir araya geldi. TOKİ Site Yönetimlerini de ziyaret eden Başkan Orkan’a AK Parti İlçe Başkanı Hakan Aka, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Bilsem, AK Parti Karesi Gençlik Kolları Başkanı Kamil Yağız Yılmaz, Cumhur İttifakı AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Karesi Belediye Meclis Üyesi Adayları ve partiler eşlik etti. 

Vatandaşlar tarafından kucaklanan Başkan Orkan burada yaptığı açıklamada “Yeni Mahalle’de TOKİ Site Yönetimleri ziyaretleriyle güne başladık. Ardından pazar yerini ziyaret ederek esnafımız ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Yakın zamanda hizmete alacağımız TOKİ Yenimahalle Kapalı Pazaryeri ile esnafımız düzen ve rahatlık içinde yeni yerlerine geçerken, hemşehrilerimiz de huzur içinde alışveriş yapma imkanına kavuşacak. Biz yaptık, yine biz yaparız” dedi.


Başkan Orkan akşam ise Yeniköy, Çaypınar, Davutlar ve İbirler Mahalleleri’nde ziyaretlerde bulunarak vatandaşlar bir araya geldi. 

Editör: Macit ERMİŞ