AK Partili Karesi Belediye Başkanı ve adayı Dinçer Orkan, seçim çalışmalarını Küçük Sanayi Sitesi ile sürdürdü. Orkan, sitedeki işyerlerini tek tek dolaşarak esnaf ve çalışanlarla kucaklaştı.

Dincer Metin Ozpinar

CHP ve İYİ Partili olarak bilinen isimlerle sıcak ve samimi sohbetiyle dikkat çeken Orkan'a, destek mesajları yağdı.

Milletvekili Mustafa Canbey ile başkan Orkan'ın yeni dönemdeki listesinde MHP kontenjanından Belediye Meclisi adayı olarak yer alan Küçüksan İşletme Kooperatifi Başkanı Ahmet Sakbaş'ın da eşlik ettiği ziyaretlerle ilgili Dinçer Orkan; "Samimiyet, güler yüz ve muhabbetle bizleri karşılayan tüm esnafımıza teşekkür ediyorum. Yeni dönemdeki çalışmalarda da vatandaşlarımızın görüş ve önerileri yol rehberimiz olacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın desteğiyle birlikte Karesi'yi kadim şehrin en gözde ilçelerinden biri haline dönüştereciğiz " açıklamasını yaptı.

Balıkesir ve Karesi’de Gerçek Belediyecilik hizmetinin sürmeye devam edeceğini ifade eden Orkan, ziyaretleri sırasında Büyükşehir’de de Başkan Yılmaz’a destek istedi. Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin uyumlu bir şekilde çalışması gerektiğinin altını çizen Orkan, “Karesi’mizin her noktasına, taşına, toprağına, hemşehrilerimize gönül verdik biz.." dedi.

Akın'dan muhtarlara: 10 yılların sorunları çözülecek Akın'dan muhtarlara: 10 yılların sorunları çözülecek

Haber: Hidayet Hayat

Editör: Macit ERMİŞ