TÜRKİYE'yi besleyen il Balıkesir,  "Tarladan Hasada Lezzet, Şifa, Sanat" temasıyla gerçekleşecek festivalde birbirinden ünlü şarkıcıları hayranlarıyla buluşturacak.

KADRO DÖRT DÖRTLÜK

Burhaniye Ören plajına kurulacak konser alanında Kutsi, Hande Yener, Muazzez Ersoy, Nil Karaibrahimgil gibi ünlü isimler sahne alarak  vatandaşlara unutamıyacakları anlat yaşatacak.

BELEDİYEDEN AÇIKLAMA

Dev organizasyonla ilgili olarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, "6-7-8-9 Temmuz tarihlerinde Tarladan Hasada Lezzet, Şifa, Sanat temasıyla Dünya'nın ilk ve tek Aromaterapi Festivali'ne 4. kez birbirinden güzel etkinlik ve konserlerle hazırız. " denildi. 

konser-balikesir-yucel

BAŞKAN YILMAZ TOPLANTI YAPACAK

Bu arada Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, önemli organizyonla ilgili 6 Temmuz'da Havran'daki Nermin Hanım Çiftliği’nde B basın mensuplarına bilgilendirme toplantısı yaparak festivalin bölgenin tanıtımına  ve ürünlerine yapacağı katkıyı anlatacak.

FESTİVAL PROGRAMI

konser-balikesir-yucel2

Burhaniye'deki BAÇEM Çiftliği arazilerinde uygulamalı olarak gerçekleşecek eğitim çalışmalarına ünlü isimlerin de katılması bekleniyor.

Editör: Macit ERMİŞ