> Hidayet HAYAT'ın haberi

DURSUNBEY'de bir bir hayata geçirdiği yatırımlarıyla ilçenin makus talihini tersine dönüştürerek göçü durduran AK Partili Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, sosyal belediyecilik alanındaki örnek çalışmalarıyla gönüllere dokunmaya devam ediyor. 

KİMSESİZLERİN KİMSESİ 

Balıkesir'in en fazla köyüne sahip ilçenin dört bir yanındaki yalnız yaşayan yaşlı ve engelli vatandaşları kayıt altına alarak periyodik aralıklarla A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarını karşılayan Dursunbey Belediyesi, yaşamlarını koltuk değneği ve evlerindeki dört duvar arasında ancak ailelerinin desteğiyle sürdüren engelli vatandaşlara akülü ve terkerlekli sandalye yardımını yeni yılın ilk gününde de sürdürdü.

DURSUNBEY'E ENGEL YOK!

Dursunbey Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı "Evde Sağlık Bakımı" ekipleri, ilçemizin dört bir yanında yaşayan engelli vatandaşlara akülü engelsiz araçlarını ulaştırdı. Kurulumunu yaparak nasıl kullanılacağına ilişkin bilgilendirdi.

BAHÇAVAN'A TEŞEKKÜR

Tekerlekli sandalyelerini kavuşmalarıyla yüzleri gülen engelliler, "Allah devletimize zeval vermesin." diye dua ederek her zaman desteğini gördükleri Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan'a da teşekkürlerini iletti.