Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan'ın seçim vaatleri arasında yer alan Kapalı Pazar Yeri projesi 17 Kasım 2023 Cuma günü itibari ile hizmete açıldı.

Resmi açılış töreninin 1 Aralık 2023 Cuma günü yapılması planlanan  Kapalı Pazar Yerinde, kura çekimyle yerleri belirlenen yaklaşık 300 esnaf tezgah açtı.

Başkan Bahçavan, tezgahları tek tek dolayarak esnafa "hayırlı işler" dileğinde bulundu, vatandaşlarla sohbet etti.

BAŞKAN BAHÇAVAN VERDİĞİ
HER SÜZÜ TEK TEK YERİNE GETİRİYOR

İlçeye modern bir pazaryeri kazandırması sebebiyle esnaf ile vatandaşların teşekkür ettiği Başkan Ramazan Bahçavan, şunları söyledi: 

"İlçemizin en önemli ihtiyaçlarının başında gelen Kapalı Pazar Yerini bugün itibari ile hizmete açmanın gururunu yaşıyoruz.

Yaklaşık 300 esnafımız ile hemşehrilerimize hizmet veren Kapalı Pazarımızı meclis üyelerimiz ile birlikte inceledik. Vatandaşlarımız yeni pazarımızdan çok memnun. Esnaflarımızın da şükürler olsun ki %99'u memnuniyetini bizlere iletti. Bir kaç esnafımız ve pazar yerimiz ile ilgili sorunlar tabi ki söz konusu. İnşallah iki hafta içerisinde bu sorunlarında çözümü için çabalayacağız.

Barana kültürünü canlandıran isim Hakk'a yürüdü Barana kültürünü canlandıran isim Hakk'a yürüdü

Sonrasında ise 1 Aralık 2023 Cuma günü Sayın Valimiz kıymetli Milletvekillerimiz ve değerli Büyükşehir Belediye Başkanımızın da katılımı ile Pazarımızın resmi açılışını gerçekleştireceğiz.

Güzel İlçeme hayırlı olsun. Bildiğiniz gibi İşimiz Gücümüz Dursunbey.."

Editör: Macit ERMİŞ