BÜYÜK BİR COŞKUYLA KARŞILANDI

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı Ramazan ayı ilçe ziyaret programına hız kesmeden devam ediyor. AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Yönetim Kurulu üyeleri, 28. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday adayları ile Altıeylül ilçesinde sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmadı.

Ziyaretin gündüz programını Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’da katılırken, akşam iftar sonrası Atköy Mahalle ziyaretine Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Milletvekili Mustafa Canbey’de dahil oldu.

CUMA PAZARI’NDA SEVGİ GÖSTERİLERİ

Altıeylül ilçesi Ramazan ziyaretleri ve İftar programlarına; AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Milletvekili Mustafa Canbey, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Altıeylül Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Munis, Ak Parti Balıkesir İl Yürütme Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kolları, AK Parti 28. Dönem Milletvekili aday adayları katıldı. Ramazan ayı ziyaret programı Altıeylül Tezger Camiinde kılınan ikindi namazıyla başladı. AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran Teşkilat üyeleri ve milletvekili aday adayları ile birlikte namaz sonrası Cuma pazarını ve esnafı ziyaret ederek sohbet etti, vatandaşların taleplerini dinledi. Yoğun bir ilgi ile karşılanan AK Parti heyeti, daha sonra engelli evi ziyareti ile Sütlüce Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyesi Yemek TIR’ında vatandaşlara yemek ikramında bulundu.

DEPREMZEDE  EVİNDE İFTAR

Balıkesir’de misafir edilen depremzede ailelerimizin evlerinde iftara katılan Başkan Ekrem Başaran, Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinden, Mehmet Solak ve ailesinin evine konuk oldu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen iftarda, depremzede ailenin mutluluğu görülmeye değerdi. İftar sonrası Büyük Bostancı köyüne de ziyaret gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran teravih namazını Atköy Mahallesi’nde kılarak, namaz sonrası cami cemaati ile sohbet etti. Başaran beraberindekilerle birlikte Atköy’de kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet edip, ramazanlarını tebrik etti.

“MİLLETİMİZ SEVGİSİNİ HİSSETTİRİYOR”

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, AK Parti teşkilatı olarak yoğun bir Ramazan ziyaret programı gerçekleştirdiklerini söyledi. Başaran, “Geçtiğimiz yıl Ramazan ayında “30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” demiştik. Hamdolsun bunu gerçekleştirdik. Bu sene de hem seçim arifesinde olmamız, hem de Ramazan olması sebebiyle yine yoğun bir ziyaret programı gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerimizde; hem esnafımızı, hem vatandaşlarımızı dinleyerek, onların istek ve taleplerini öğreniyoruz. Milletimizin AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza olan sevgisi, teveccühü bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu ziyaretlerimizi yönetim kurullarımız ve 28. Dönem Milletvekili aday adaylarımızla yapıyor olmamızın ayrı bir anlamı var.

 “MİLLETİMİZ, YAPARSA ERDOĞAN YAPAR DİYOR”

Bugün Alteylül ilçemizde sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmadık. Milletimizin gönüllerine girdik inşallah. Halkımızın sıcak ve samimi yaklaşımları, bize umut veren ifadeleri 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için büyük bir güç veriyor. Aslında milletimiz kararını çoktan vermiş. 14 Mayıs’ta kazanan Cumhurbaşkanımız olacak, Cumhur ittifakı olacak. Türkiye Yüzyılı’nda milletimizle birlikte daha güçlü Türkiye inşallah kuracağız. AK Parti 20 yıldır yaptıklarıyla milletimizin kalbinde hak ettiği yeri aldığını görüyorum. Milletimizin Cumhurbaşkanımıza olan sevgisi ve inancı tam. Yaparsa yine Erdoğan yapar, AK Parti yapar diyor. Milletimizden Allah razı olsun. Bu da bize şunu gösteriyor. Milletimiz için vatan, bayrak ve tam bağımsızlık çok önemli bir husus. Biz de AK Parti olarak bugüne kadar milletimizle var olduk, onların takdirine mazhar olmak için çalıştık, bundan sonra da milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Seçimlerde zafer yine milletimizle birlikte bizlerin olacak. Geleceğe emin adımlarla hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.