KARESİ İlçe Gençlik ve Spor Müdürü iken, Bakan Mehmet Kasaploğlu'nun İl Müdürü olarak görevlendirdiği Adem Özalp, kuruma ve şehrin spor camiasına yeni bir heyecan getirdi. 

MAKAMI ÇİÇEK BAHÇESİNE DÖNÜŞTÜ

Özalp'a "hayırlı olsun" dileğinde bulunan bugünkü ziyaretçiler arasında Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Gür, Balıkesir Milletvekilleri Mutlu Aydemir. Mustafa Canbey, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hacoğlu, Ak Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, MHP Karesi İlçe Başkanı Burak Boduroğlu, Balıkesirspor Kulübü yöneticileri Göktuğ Şeremetli, Kemal Aydın, Cem Özışıklıoğlu da yer aldı. 

BAKANA ŞÜKRAN

Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanması şehrin spor camiasına heyecan yaratan Adem Özalp, kendisini bu göreve layık gören Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti.

Sosyal paylaşım platformu twitter'daki hesabından Adem Özalp, "Kuva-yı Milliye şehri Balıkesirimize hizmet etmekten onur duyacağım. Bu görevin ilimize ve şahsıma hayırlara vesile olmasını temenni ederek, beni bu göreve layık gören Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na saygı ve şükranlarımı arz ederim." ifadelerini kullandı.

Karesi İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğündeki üstün performansıyla dikkat çeken Adem Özalp'ın il müdürü olarak atanması "isabetli" bir karar olarak yorumlanmıştı.