Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Hasa Baba Çarşısı’nda girdiği dükkânların her birinden çok güzel dualar aldı. Kimi esnaf ‘Bana gelmeye zahmet etme, bizim oyumuz zaten sizin’, derken kimi esnaf da ‘Kur’an-ı Kerim’imizi açtık, senin için Fetih Suresi’ni okumaya başladık’ dedi.

Yucel Yilmaz Hasanbaba2 Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve AK Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka önce Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ardından da Hasan Baba Çarşısı’nda esnafı ziyaret etti. Girdiği her dükkânda güler yüzle karşılanan Başkan Yılmaz, vatandaşların kendisine olan teveccühlerinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Kimi esnaf ‘Bana gelmeye zahmet etme, bizim oyumuz zaten sizin’, derken kimi esnaf da ‘Kur’an-ı Kerim’imizi açtık, senin için Fetih Suresi’ni okumaya başladık’ dedi.

Ahmet Akın danışmanını BBB Genel Sekreteri yaptı Ahmet Akın danışmanını BBB Genel Sekreteri yaptı

Yucel Yilmaz Hasanbaba

Kendisi için dualar okuyan vatandaşlara ‘Allah hepinizden razı olsun’ diyen Başkan Yılmaz, “Çok şükür görüyorum ki tüm vatandaşlarımıza bir şekilde dokunmuş, kalplerinde yer edinmişiz. Arkamda sizin gibi güçlü ve değerli insanların durması bu şehir için çalışırken bana güç veriyor. Herkesin düşüncesi, hayat görüşü farklı olabilir ama söz konusu olan şehre hizmetse birlik ve beraberliğimizi sımsıkı koruyoruz. Yürekler birlikte atıyorsa başarılamayacak bir iş yoktur. Balıkesir güzel bir ivme yakaladı. Allah’ın izniyle bu ivmeyi daha da yukarılara taşıyacağız” dedi.

Hasa Baba Çarşısı esnafından Yücel Yılmaz'a; "Bize gelmeye zahmet etme, bizim oyumuz zaten sizin.. Kur’an-ı Kerim’imizi açtık, senin için Fetih Suresi’ni okumaya başladık.."

Editör: Macit ERMİŞ