AYVALIK'ta İYİ Parti teşkilatı, geçen yıl öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Doç.Dr. Sinan Ateş ve tüm şehitler için lokma hayrı düzenledi. İlçe Başkanı Gülten Sütçüoğlu, 1 yıldır soruşturması devam eden Sinan Ateş dosyasının bir an önce aydınlatılmasını beklediklerini söyledi.

lokma_hayri (2)

AYVALIK Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinlik, İYİ Parti Ayvalık İlçe Başkanı Gülten Sütçüoğlu ve ilçe yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşti.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği hayır etkinliğinde partililerde hazır bulundu.

Yapılan etkinlikle gazetecilerin sorularını yanıtlayan İYİ Parti Ayvalık İlçe Başkanı Gülten Sütçüoğlu, “Şehadet mertebesine eren 12 vatan evladı askerimiz ve hain bir pusuda yitirdiğimiz Doç.cDr.Sinan Ateş'in ölüm yıldönümü sebebiyle İYİ Parti Ayvalık İlçe Teşkilatımız lokma hayrında bulunmuştur” dedi.

lokma_hayri (6)

Bir yıldır soruşturması devam eden Sinan Ateş dosyasının bir an önce aydınlatılması, katillerinin ve azmettirenlerin cezalandırılması gerektiğini vurgulayan Başkan Sütçüoğlu, “Gecikmiş adalet, adalet değildir. Şehitlerimize ve Doç. Dr Sinan Ateş'e, Allah'tan rahmet, başta aileleri olmak üzere tüm Türk milletine başsağlığı dileriz” diye konuştu.

Merhum Sinan Ateş için, baba ocağı Dursunbey'de de Mevlid-i Şerif okutuldu.

Refik Gündoğan, Genel Sekreter Yardımcısı oldu Refik Gündoğan, Genel Sekreter Yardımcısı oldu

Suat SALGIN | Ayvalık | Mayha

Editör: Macit ERMİŞ