Önceki dönem Millî Savunma Bakanı, Kayseri Milletvekili ve TBMM Millî Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, bir dönem birlikte görev yaptığı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray'ın seçim kampanyasına destek vermek amacıyla  geldiği Balıkesir'de şehit aileleri ve gaziler ile buluştu. 

Hulusi Akar Valil

Akar, programına Vali İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret ederek başladı, ardından AK Parti İl Başkanlığına geçerek burada başkan Mehmet Aydemir ve partililerle bir araya geldi. 

Hulusi Akar Cantay

AK Parti İl Başkanlığını ziyareti sırasında Balıkesir'in değerli ismi, öğretmen, gazeteci, politikacı, fikir ve din adamı, Kur'an müfessiri merhum Hasan Basri Çantay'ın akrabaları arasındaki Abdüllatif Çantay ile de sohbet eden  Hulusi Akar, AK Parti adayı Mesut Eray'ın bu akşamki Sütlüce mahallesi halkla buluşmasına katılacak.

Hulusi Akar Haydar Filiz

Milli Savunma eski bakanı Hulusi Akar, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şubesi'ni ziyaret ederek şube başkanı Haydar Filiz ve gaziler ile şehit yakınlarıyla bir araya geldi. 

Hulusi Akar Vali

Akar'ın Balıkesir programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, milletvekili Mustafa Canbey, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl başkanı Mehmet Aydemir eşlik etti. 

Editör: Macit ERMİŞ