Türkiye'de dört dönem üst üste seçilen ilk isim olan AK Partili Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, "Yine gece gündüz demeden kimseyi ayrıştırmadan, kimseyi ötekileştirmeden, oy vermiş vermemiş düşünmeden hizmet vermeye devam edeceğiz.”  dedi.

Kepsut Belediyesi 112 acil çağrı servis binası yaptı Kepsut Belediyesi 112 acil çağrı servis binası yaptı

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlarına göre, mevcut AK Partili Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, yeniden Kepsut Belediye Başkanlığına seçildi.

Kendisini tebrik etmeye gelen vatandaşlara teşekkür eden Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, şunları söyledi: 

“Kepsut kazandı, hep birlikte başardık başarmaya devam ediyoruz. Tüm hemşehrilerimizi en kalbi duygularıma teşekkür ediyorum. Hizmetkarı olduğumuz Vefalı Yurt Kepsut ile gurur duyuyorum.

Seçim kampanyalarında söylediğimiz gibi tüm kaynaklarımızı, tüm imkanlarımızı hemşehrilerimizle buluşturarak devam edeceğiz. Adaletli bir şekilde hizmetlerimizi vatandaşlarımız ile buluşturacağız.

Hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bizleri mahcup etmediler. Bizlerin yanında durarak bizimle birlikte hareket ettiler. Ve bize inandılar ve güvendiler. Bizlerde onların güvenini boşa çıkarmayacağız.

Yine gece gündüz demeden kimseyi ayrıştırmadan, kimseyi ötekileştirmeden, oy vermiş vermemiş düşünmeden hizmet vermeye devam edeceğiz.” 

Editör: Macit ERMİŞ