Canbey’dan KÜÇÜKSAN çıkarması

AK Parti Balıkesir  Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Küçük Sanayi Sitesindeki esnafları ziyaret ederek taleplerini dinledi. "Evet, bazı sorunlarımız, sıkıntılarımız var" diyen  Canbey. bu sıkıntının da üstesinden ancak AK Parti'nin geleceğini belirterek esnaf ve sanayicilerin müsterih olmasını diledi. 

Balıkesir ticaretinin ve sanayisinin kalbi noktalarından olan Küçük Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnafları işyerlerinde ziyaret eden Milletvekili Mustafa Canbey, alın teriyle ekmeğini kazanan esnaflara ve çalışanlara 'hayırlı ve bereketli işler' temennisinde bulundu.

YATIRIMLARIN ÖNÜNÜ
AÇMAYA ÇALIŞIYORUZ

Bir esnafın çay davetini geri çevirmeyen Milletvekili Mustafa Canbey, burada açıklamalarda bulundu. Mustafa Canbey; “AK Parti iktidarı olarak bizler eser ve hizmet siyaseti anlayışıyla çalışıyoruz. Şehrimiz sanayisini daha da güçlendirmek için potansiyeline yakışır adımları atmaya çalışıyoruz. Bunun için esnaflarımızı ziyaret ediyor, taleplerini birinci ağızdan dinliyoruz. Ve daha sonra bunları Ankara’da ilgili bakanlıklarımızla görüşerek, çözüm üretiyoruz. Şehrimize gelecek yatırımların önünü açmaya, üretim, istihdam ve ihracat temelinde adımlar atmaya, sanayicimizin ve esnafımızın yanında yer almaya devam ediyoruz.” dedi.

MEVCUT SIKINTILARI DA BİZ ÇÖZERİZ

Balıkesir’in, İstanbul, Bursa, İzmir gibi şehirlerin içinde bulunduğu 25 milyonluk nüfusun tam ortasında yer aldığını ve ticaret potansiyelinin çok yüksek olduğunu hatırlatan Mustafa Canbey; “Balıkesir’in hem iç ticarette hem de ihracatta şampiyonlar liginde olması için mücadele ediyoruz. Evet, bazı sorunlarımız, sıkıntılarımız var. Dünyada Pandemi sonrası tedarik zincirinin bozulması sonucunda meydana gelen fiyatlardaki dalgalanma bunlardan biri. Ancak bu sıkıntının da üstesinden ancak biz geliriz. Esnafımız ve sanayicimiz müsterih olsun” diye konuştu.

Misafirperverlikleri ve samimiyetlerinden dolayı tüm KÜÇÜKSAN esnaflarına teşekkürlerini sunan Milletvekili Dr. Mustafa Canbey’e Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve AK Parti teşkilatı eşlik etti.

Editör: Haber Merkezi