Balıkesirspor Kulübü başkanlığı döneminde takımın başarısı için varını/yoğunu ortaya koyan ender isimler arasındaki Ergün Gür, Hakk'a yürüyen annesinin vefatını duyurduğu mesajında duygusal ve sitemkar ifadeler kullandı.

CENAZEYE KATILAMAMANIN ÜZÜNTÜSÜ

 "Tek arzusu beni tekrar görebilmekti. Fakat o nasip olmadı." diyen Gür, FETÖ'cü polis ve yargı mensuplarının kurduğu kumpas nedeniyle sürgünde yaşamaya mecbur bırakıldığını hatırlattı, sebep olanlara hakkını helal etmediğini belirtti. 

DOSTLARINA ÇAĞRIDA BULUNDU

Balıkesir'deki dostlarına da seslenen Ergün Gür, "Yarınki cenazemize hepinizin beni temsil ederek Ergün Gür olarak annemin görmek isteyip de göremediği evladı olarak katılmanızı benim yerime son görevinizi yapmanızı istiyorum" ricasında bulundu. 

DUYGU YÜKLÜ MESAJ ŞÖYLE

Kırmızı-Beyazlı camianın sevilen ismi, efsane kulüp başkanı Ergün Gür'ün,  annesinin vefatıyla ilgili Balıkesir Haberci gazetesi aracılığıyla yayınladığı mesaj şöyle:

"23.06.2023 cuma günü Hacı Annem Ayten Gür'ü kaybetmiş bulunuyoruz. Yarın öğlen namazından sonra Başçeşme Mezarlığına Hacı Babam Bahattin Gür'ün yanına defnedilecektir. 

O çok istediği yere, kimseye yük olmadan elden avuçtan düşmeden, ettiği duaların kabulü ile ebediyete intikal etmiştir.

Bir tek arzusu daha vardı o da beni tekrar görebilmekti. Fakat o nasip olmadı.

FETÖ terör örgütünün polis ve yargı mensuplarının kurdukları kumpas neticesinde almış olduğum haksız ve adaletsiz cezaların neticesinde çok sevdiğim ülkemi terk ederek sürgünde yaşamaya mecbur bırakıldım.

Adalet şu an olduğu gibi bir gün mutlaka herkese lazım olacaktır. Suçsuz yere aldığım bu cezalardan dolayı sebep olanlara hakkımı helal etmiyorum.

Beni seven kardeşlerime ve dostlarıma sesleniyorum.

Yarınki cenazemize hepinizin beni temsil ederek Ergün Gür olarak annemin görmek isteyipte göremediği evladı olarak katılmanızı benim yerime son görevinizi yapmanızı istiyorum. Şimdiden hepinizden Allah Razı Olsun.. "
ERGÜN GÜR...


Ergün Gür'ün, kıymetli annesinin vefatını duyurduğu mesajının altına çok sayıda başsağlığı mesajı bırakıldı. 

ERGUN-GUR_CENAZE

CENAZE TÖRENİ İMAM HATİP CAMİİNDE YAPILACAK, AYRINTILAR İÇİN TIKLA

Editör: Macit ERMİŞ