TARLADA İZİMİZ HARMANDA SÖZÜMÜZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı görevine atadığı genç iş insanı Mehmet Aydemir; çalışmalarına hızlı başladı. Kısa sürede yönetim kurulunu oluşturarak görev dağılımını belirleyen Mehmet Aydemir milletvekili adaylığı döneminde özveri çalışmalarının meyvelerini topluyor. Teşkilatların ve halkın sıcak ilgisiyle karşılaşan Aydemir’e coşkulu karşılamalar yapılıyor.

Susurluk, Manyas, Gönen, Bandırma ve Erdek İlçelerini ziyaretleri sırasında Başkan Aydemir, göreve geldiği günden bu yana gönüller yapmanın, gönüller kazanmanın önemini vurgularken konuşmalarında şunları söyledi:

Yücel Yılmaz: Maşallah Bigadiç kararını vermiş Yücel Yılmaz: Maşallah Bigadiç kararını vermiş

Bu şehre bir sözümüz var diyerek çıktığımız bu kutlu yolda, çalışmalarımıza durmadan, usanmadan devam edeceğiz. AK Kadrolar olarak Hazırız Kararlıyız! Adım atılmadık sokak bırakmadan Ak Belediyeciliği hak eden şehrimiz ve tüm ilçelerimizde adım  adım teşkilatlarımızla el ele seçime yürüyoruz!

gönen-mehmet-aydemir

Yerel seçim sürecinde İl Yönetimi olarak ilçe programlarımıza sıkı bir şekilde devam ediyoruz. 7’den 70’e değerli hemşehrilerimizin beklentilerini, taleplerini ve sorunlarını yerinde birebir değerlendirerek çözüm odaklı ilerlediğimiz ziyaretlerimizde vatandaşımızın teveccühünü ve desteğini alarak Ak teşkilatımızın sahadaki gücünü sandıkta da net olarak göreceğimize inancımız tam.

bandırma.mehmet-aydemir

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın selamlarıyla geldik. Genel Başkanımız’ın şehrimize verdiği kıymetin ve desteğin mutluluğuyla yüksek bir motivasyon ile teşkilat ruhunu her bir üyemizde en yüksek seviyede tutarak çalışmaya devam ediyoruz.

HİZMET NEDİR, NASIL YAPILIR,
KALICI ESERLERİN İMZASINDA AK PARTİMİZ VAR!

manyas-mehmet-aydemir1

Büyükşehir Belediye Başkanımız her daim sahada sizlerle. Büyükşehir her an yanınızda. Akıllı kent inşa eden Yücel Başkanımız; ulaşımdan tarıma, eğitimden atık sistemine, üretimden hasada, suyundan sanata her alanda vizyonunu hizmetlere yansıtıyor. Balıkesir’i tüm dünyaya örnek marka şehir haline getirmek için gece gündüz sürekli sahada.

 Hali hazırda devam eden çalışmalar ve gelecek dönem için projelerle desteklenen büyük yatırımlarla bölgenin daha da yükselişe geçeceğinin teminatını veren Büyükşehir Belediyemizin bölgede gerçekleştirdiği eserler teminat niteliğindedir.

Bugün gezdiğimiz 5 ilçemizde Ak Belediyeciliğe duyulan hasreti yerinde görüyoruz. Ak Belediyelerde yıllardır atıl bekleyen sorunları ortadan kaldırarak kalıcı eserler ve hizmetler sunduğu ilçelerimizde lafta değil özde hizmet uygulamıştır. Tarlada izimiz harmanda sözümüz olacak. Bu şehrin evladı olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a olan destek ve büyük inanç ile Erdek, Bandırma, Manyas, Gönen ve Susurluk’ta Kuva-i Milliye şehrinin evlatlarına layık olduğu belediyecilik hizmetini kazandıracağız. Bir olacağız, diri olacağız gücünü tarihten alan, yüzü geleceğe emin adımlarla dönük Balıkesir’imizi marka şehir yapma yolunda ilerlemeye hazırız kararlıyız!”.

manyas-mehmet-aydemir

Aydemir’e ziyaretlerinde MHP Balıkesir İl Başkanı Niyazi Tunç, MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel, Ak PARTİ İl Başkan Vekili Cüneyt Ermişler, Teşkilat Başkanı Ali Osman Eser, Seçim İşleri Başkanı Tuğba Karakoç, Yerel Yönetimler Başkanı Münevver Gözhan ve ilçe koordinatörleri eşlik etti. 

Editör: Macit ERMİŞ