MHP İl Başkanı Niyazi Tunç beraberinde İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Burhaniye ilçesine adeta çıkarma yaptı, gün boyu ilçede bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

27998d41-d1aa-4750-9e7a-ed396ed73f3f

Başkan Tunç ilk olarak Burhaniye İlçe Başkanı Murat Kurt, Ülkü Ocakları Burhaniye İlçe Başkanı Mustafa Akar, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti, ardından MHP Burhaniye İlçe Başkanlığını ziyarette bulunarak teşkilat çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

AK Parti'li kadınlar, Gazzeli anneler için buluştu AK Parti'li kadınlar, Gazzeli anneler için buluştu

Başkan Tunç daha sonra Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Burhaniye Körfez Koordinasyon Daire Başkanı Kazım Arslan ve çalışma arkadaşlarını ziyaret ederek kolaylıklar diledi. Burhaniye İlçe Emniyet Müdürü Faik Karabaş’ı ziyaret ettikten sonra Burhaniye’de Fırat Yılmaz Çakıroğlu Park’ında hatıra fotoğrafı çektirdiler. Başkan Tunç ve ekibi son olarak Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel ve yönetim kurulunu ziyaret ederek iş dünyasını dinledi.

8d671d15-32e5-4771-a827-036eb680034b

Başkan Niyazi Tunç’a göreve geldiği günden itibaren ziyaretçi akını bitmiyor. Hayırlı olsun temennilerini alan Başkan Niyazi Tunç yoğun temposuna parti dışı ziyaret ve etkinlikleri de ekliyor. Başkan Tunç sahadaki çalışmaları ile teşkilat tarafından takdir topluyor. MHP’nin başarısını daha ileriye götürmek için gece-gündüz demeden çalışan Başkan Tunç’a İl Yönetim Kurulu Üyeleri de uyumları ile eşlik ediyor.

99eab921-5fe7-49ab-99d8-d8f88074e106

Balıkesir’de her programda MHP’nin varlığını hissettiren Başkan Tunç hız kesmeden yoluna devam ediyor.

Editör: Macit ERMİŞ