27. Dönem Balıkesir Milletvekili Av. P. Mutlu Aydemir'in teşekkür mesajı şöyle:

"Türkiye Yüzyılı İçin Büyük Gayret ve Emek Gösteren Dava Arkadaşlarım, Kuvayi Milliye Şehrinin Torunları Balıkesirli Hemşehrilerim, İlk Oyu’nda Cumhur İttifakını Seçen Genç Kardeşlerim..

Hepimiz kuşkusuz biliyoruz ki milli bir kader meselesi olan 14 Mayıs genel seçimi için Ak Parti olarak tavizsiz ve net tavrımızla sahtekar masaya, terörist zihniyete dimdik durarak tarafımız Türkiye, tarafımız Recep Tayyip Erdoğan dedik.

Bu uğurda seçim sürecinde canla başla çalışan, adım adım geçmediği sokak, tokalaşılmadık el bırakmayan, gecesini gündüzüne katan dava arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.

Seçim koordinasyon merkezimizde sabahlayan, kilometrelerce yollar aşan, her gün ayrı bir planla kusursuz çaba gösteren Ak Yüreklerimizle gurur duyuyorum.

İl başkanımız, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, mahalle başkanlarımız, danışmanlarımız, gönüllülerimiz bizi her koşulda koşulsuz destekleyen tüm arkadaşlarımıza, kardeşlerimize, bize evlerini, gönüllerini açan ayrı ayrı hanelerde ağırlayan hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.

28 Mayıs'ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. turunda liderimiz, Cumhurbaşkanımızı layık olduğu makamında görmek için tüm gayretimizle çalışmaya devam edeceğiz, bizler ecdadımız Karesi Bey’den Zağnos Paşadan mücadeleyi öğrenen torunlarız!

Bu uğurda hizmet etme şerefini şahsıma tanıyan milletin adamı, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a ise hususi olarak hulusi kalple teşekkür ve dua ediyorum,

Durmak yok yola devam!"

Editör: Haber Merkezi