BALIKESİR Ticaret Odası'nın son genel kurulunda ikinci dönem başkanlığına rakipsiz seçilen şehrin sevilen siması Rahmi Kula, bugün tamamlanan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) genel kurulunda Rifat Hisarcıklıoğlu'nun listesinde yer aldı. 

rahmi-kula-yonetim_bto-1
BATO başkanı Rahmi Kula, tamamlanan 79. Genel Kurulda TOBB Genel İdare Kurulu ve Ticaret Odaları Konseyi'ne seçilme başarısını göstererek Balıkesir'i onurlandırdı.  Başkan Kula'ya hayırlı olmasını dilediğimiz yeri görevi nedeniyle tebrik ederiz.

KİMLER TEMSİL ETTİ?
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 79. Genel Kurulu’na Balıkesir Ticaret Odası'nı temsilen başkan Rahmi Kula, Meclis Başkanı Okan Telaşeli ve TOBB Genel Kurul Delegeleri Emrah Bilcanlı, Hakan Tur, İbrahim Onur, Ömer Işıklar, Refik Altan, Hüseyin Yüksel Camcıoğlu ve Genel Sekreter Serkan Acar katılım sağladı.

ACAR'A HİZMET ŞEREF BELGESİ

balikesir-SERKAN-AKCA

Bu arada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 79. Genel Kurulu’nda Balıkesir Ticaret Odası Genel Sekreteri Serkan Acar görevinin 10.Yılı sebebiyle TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından Hizmet Şeref Belgesi ile onurlandırıldı.

HİSARCIKLIOĞLU 4. KEZ BAŞKAN
İŞTE YENİ TOBB  YÖNETİM KURULU

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanlığına, yeniden Rifat Hisarcıklıoğlu seçildi.

Yeni TOBB Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: 

rifat-tobb-yonetimi

 Ali Kopuz (İstanbul Ticaret Borsası Başkanı), Selçuk Öztürk (Konya Ticaret Odası Başkanı), Salih Zeki Murzioğlu (Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Tamer Kıran (İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı), Faik Yavuz (Ankara Ticaret Borsası Başkanı), Cengiz Günay (Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Zeki Kıvanç (Adana Sanayi Odası Başkanı), Engin Yeşil (Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı), Hakan Ülken (Aydın Ticaret Odası Başkanı), Şaban Aziz Karahmehmetoğlu (Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Mehmet Büyüksimitçi (Kayseri Sanayi Odası Başkanı), Mustafa Cihat Lokmanoğlu (Mersin Deniz Ticaret Odası Başkanı), İbrahim Burkay (Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Seyit Ardıç (Ankara Sanayi Odası Başkanı), Şekib Avdagiç (İstanbul Ticaret Odası Başkanı), Işınsu Kestelli (İzmir Ticaret Borsası Başkanı), Ali Çandır (Antalya Ticaret Borsası Başkanı), Ender Yorgancılar (Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı), Mehmet Tuncay Yıldırım (Gaziantep Ticaret Odası Başkanı) ve Saim Özakalın'dan (Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı) oluştu.

Editör: Macit ERMİŞ