AK Parti Dursunbey'de ilçenin makus talihini tersine dönüştüren Ramazan Bahçavan ile "göreve devam" kararı aldı.   Yeni dönem adaylık tebligatının yapılması sonrasındaki ilk mesajında Ramazan Bahçavan, "Şehrimiz için; umutları çoğaltacak, ufukları açacak hep beraber Dursunbey’imizin inşasını sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.

Çıraklık ve kalfalık dönemindeki projeleriyle Durrsunbey'in hikayesini adeta baştan yazan başkan Ramazan Bahçavan, ustalık döneminde daha büyük işlere imza atmak için kolları sıvadı. Bahçavan, adaylığının belli olmasırnın ardından Durbunbeyliler'e şöyle seslendi: 


Değerli Hemşehrilerim;

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın teveccühü Genel Merkezimizin kararı ile yeniden AK Parti Dursunbey Belediye Başkan Adayı oldum. Rabbim mahcup etmesin inşallah…

Bizi aday gösteren öncelikle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a, Genel Merkezimize, kıymetli Milletvekillerimize, İl ve İlçe Başkanlarımıza, teşkilatlarımıza, dava arkadaşlarıma ve bu yolda bize desteklerini esirgemeyen siz Dursunbey'li hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum.

Kepsut Belediyesi 112 acil çağrı servis binası yaptı Kepsut Belediyesi 112 acil çağrı servis binası yaptı

2014 yılından bu güne önce Allah’ın izni, sonra siz hemşehrilerimizin desteği ile yola çıktık. Bu sürede Dursunbey’imiz için canla başla çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Şimdi ilk günkü aşkla, muhabbetle tekrar yola çıkıyoruz. Gerçek Belediyecilik misyonuyla; önümüzde uzun bir yol, gerçekleştireceğimiz çok hizmetler var.

Bu süreçte; demokrasiye olan inancımızla, sesimizi değil sözümüzü yükselterek, dikleşmeden dik durup siz hemşehrilerimize hizmet etmek tüm benim için büyük bir onurdur. Şehrimiz için; umutları çoğaltacak, ufukları açacak hep beraber Dursunbey’imizin inşasını sürdüreceğiz.

Memleketimize ve hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun…

Editör: Macit ERMİŞ