Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkan Vekili, Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Rıza Tekin Kurban Bayramı mesajında, "Bayram sevincinin kursağımızda kalmaması için hepimiz trafikte üzerimize düşen görevi yerine getirelim" uyarısında bulunarak şehirler arası yollarda oluşacak bayram trafiğine dikkat çekti. 

Kurban Bayramı vesilesiyle yaşanan trafik yoğunluğu üzücü kaza haberlerini de beraberinde getirirken Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı  Rıza Tekin, sürücülere  trafik ihlallerinden kaçınmaları çağrısında bulundu.

Yayınladığı Kurban Bayramı mesajında başkan Rıza Tekin, mutlu bayram ziyaretlerinin mutsuz anılar haline gelmemesi için sürücülerin trafik kurallarına her zamankinden daha fazla riayet etmeleri gerektiğine dikkat çekti.

Rıza Tekin, mesajında şu ifadelere yer verdi;

riza-tekin-ikinci-adam

“İnsanları birbirine yakınlaştıran, sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendiren bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

15 Temmuz Milletimizin Birlik ve Beraberlik Ruhu 15 Temmuz Milletimizin Birlik ve Beraberlik Ruhu

Bu bayram vesilesiyle dargınlıkları ve küslüğü bir kenara bırakıp affetmeyi, barışmayı ve güzel duyguların kalplerimize hakim olmasını diliyorum. Esnaf camiamız ile tüm islam aleminin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.

Kurban Bayramı’nda seyahate çıkacak olanların ise trafikte her zamankinden çok daha dikkatli olmalarını, trafik kurallarına uymalarını, aşırı hızdan kaçınıp emniyet kemerleri takmalarını öneriyorum. Bayram sevincimizin kursağımızda kalmaması için hepimiz trafikte üzerimize düşen görevi yerine getirelim.”

Riza Kuran Bayrami

Tepenin Kuleleri 12

Editör: Macit ERMİŞ