ANKARA'daki üst düzey görevlerdeki Balıkesirli isimlerin sayısı her geçen gün artıyor. Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Fehmi Erdem'in Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) yönetiminde yer almasından sonra bir güzel haberde ekibindeki Rıza Tekin'den geldi. 

riza-tekin-ikinci-adam2

BALIKESİR ADI HER YERDE

Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve BESOB Başkan Vekili Rıza Tekin, geçen Haziran ayında yönetimine seçilme başarısını gösterdiği Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu nda  (TŞÖF) genel başkan vekilliği görevine getirilerek hem esnaf camiasının, hem de Balıkesir'in gurur kaynağı oldu.

riza-tekin-ikinci-adam3

HATAY'DA TOPLANDI

 Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu yönetim kurulu, Genel Başkan Fevzi Apaydın'ın başkanlığında Hatay'da toplandı.  Mehmet Yiğiner, Halit Yılmaz, Ünal Akdoğan, Veysel Sarı, Ali Fuat Şeker, Aziz Fatih Yılmaz, Ahmet Tural, Latif Altın, Ercan Soydaş, Rıza Tekin, Yücel Karakaya ve Süleyman Şahin'den oluşan yönetimin Mayıs ayı toplantısında Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin, Genel Başkan Vekiliği görevine oy birliğiyle seçildi. 

riza-tekin-ikinci-adam1

Tekin, "Genel Başkan Vekilliği görevini oy birliğiyle şahsıma ve Balıkesirimize layık gören Genel Başkanımız Fevzi Apaydın'a ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Esnafımıza hizmet etmek için tüm gücümüzle çalışacağız." ifadeleriyle duygularını dile getirdi.

riza-tekin-genelbsakn-vekili

“ÖZVERİ İLE ÇALIŞACAĞIZ”

Tekin “Devam edilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi yurdumuzun ve Balıkesirli esnafımızın sorunlarının çözümü, hak ve menfaatlerinin kollanması noktasında dün de yaptığımız gibi bugün de özveri ile Genel Başkanımız, şahsım ve yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarımız, federasyon çatısı altındaki tüm personelimizle çalışmalara devam edeceğiz” ifadesini kullandı

Editör: Macit ERMİŞ