Canımızı emanet ettiğimiz sağlık camiası üst kademeyi ziyaret eden Balıkesir'in durdurulamayan milletvekili Mustafa CANBEY, İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti.

Müdürlüğe atanması sonrası Balıkesir'in sağlık yapılanmasında ciddi gelişmelerin yaşanmasına ekibiyle birlikte öncülük eden İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir KESKİN ve ekibiyle bir araya gelen vekil Canbey, ilimizdeki sağlık yatırımları hakkında bilgi aldı.

Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı İsmail MERT, Destek Hizmetleri Başkanı Bülent ŞAHAN, Destek Hizmletleri Başkan Yardımcısı Kamil ÜRER'in de hazır bulunduğu ziyarette, Balıkesir sağlığı ile yatırımlar konuşuldu. Balıkesir, Edremit ve Bandırma Devlet Hastaneleri'nin son durumu ele alındı.

Devlet Hastanesi Yeni Bina

Kendisi de Balıkesirli olan Sağlık Müdürü Serkan Kadri Keskin ile ekibi, milletvekilleriyle de koordineli şekilde çalışarak Balıkesir sağlık alanında büyük hizmetler yaparak yeniliklerle elinden gelen gayreti gösteriyor.

Milletvekili Cahbey, Atatürk Şehir Hastanesi'ni de yeni birimler eklenmesiyle nitelikli sağlık hizmeti sunulan merkeze dönüştüren sağlık müdürlüğü yöneticileri ile büyük işlere imza atarak Balıkesir'i adeta bir sağlık şehri yapma yolunda çaba göstermeyi sürdürüyor.

Doğrusu Ne? Kahve Kalp Sağlığına İyi Gelir mi? Doğrusu Ne? Kahve Kalp Sağlığına İyi Gelir mi?

Canbey Saglik Fahrettin Koca

Milletvekili Mustafa CANBEY, sağlığa büyük önem veren ve elinden geldiğince büyük çaba sarf eden bir isimdir. Bu çabaları Balıkesir halkı tarafından takdir edilmektedir. Şimdi, sayın vekilimizin, ziyaretlerini Balıkesir'deki güzide başhekimlerimiz olan şehir hastaneleri, devlet hastaneleri, Bigadiç ve Bandırma gibi hastanelere yaparak başhekimlerimizin isteklerini ve görüşlerini almasının daha güzel olacağını düşünüyoruz.

Haber: Hidayet Hayat

Editör: Macit ERMİŞ