Vali Hasan Şıldak Bandırmaspor’a antrenman tesisinde ziyarette bulundu. Spor kulübüne ziyaretiyle moral ve destek veren Şıldak, antrenman öncesi teknik ekip ve futbolcularla bir araya geldi.

Vali Şıldak beraberinde Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp ve Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez'in bulunduğu ziyarette tesisin yanına yapılan yeni antrenman sahasını da gezdi.

Şıldak, Bandırmaspor'un geçen yıl gösterdiği üstün başarı ve bu yılki çizdiği gidişattan duyduğu memnuniyeti dile getirdiği ziyaretinde, "İlimizin güzide bir spor kulübü olarak, futbol takımımızın çok daha iyi yerlere gelebileceğini biliyorum. Sizler aynı zamanda Balıkesir ve Bandırma'nın ismini Türkiye ve dünyaya duyuruyorsunuz. Bu ziyaretimizle birlikte sizlere destek vermek ve moralinizi yükseltmek istedik. Sizleri yakından takip ediyoruz.

Spor, gençlik için çok iyi bir mesaj. Ülkemizde gençlerimizin spora yönelmesi, kötü alışkanlıklardan uzaklaşması, iyi bir insan olması, vatana millete hayırlı bir birey olması ve en önemlisi de sağlıklı bir insan olması çok önemlidir. Sizler de topluma güzel mesaj veriyorsunuz. Bu açıdan da hepinizi tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.


Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez, ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunduğu Vali Şıldak'a, üzerinde "Bu şehrin tüm sokakları sana çıkıyor" sözledrinin yer aldığı forma hediye etti.

Editör: Haber Merkezi