Halkın yanında yer alan, şehir için verilecek önemli kararlarda halkın görüşlerine oldukça önem veren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, seçim döneminde söz verdiği Halk Günü Buluşmaları’na, Bandırma’dan başladı.

Ahmet Akin Halk Gunu2

Büyükşehir Belediyesi Bandırma Ek Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen Halk Günü Buluşması’na, gencinden yaşlısına yüzlerce vatandaş katılım sağladı.


Vatandaşlarla istişare edip sorunlarını, istek ve taleplerini tek tek dinleyen Başkan Ahmet Akın, Bandırmalı vatandaşlarla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

ÖNERİLERİ VE TALEPLERİ 
BİRİNCİ AĞIZDAN DİNLİYOR

Ahmet Akin Halk Gunu3

Bandırma’da hayata geçirecekleri proje ve hizmetleri anlatan Başkan Ahmet Akın “Bandırma’nın, Balıkesir’in büyük bir değeri olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bandırma, sadece Balıkesir için değil, ülkemiz için de çok önemli bir merkez.

Ahmet Akin Halk Gunu5

AK Partili Birol Şahin'den logo eleştirisi AK Partili Birol Şahin'den logo eleştirisi

Bir yandan projelerimizi hayata geçirirken diğer yandan da vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Halk Günü Buluşmalarımızı başlattık. Halkımızla buluşup onların önerilerini ve taleplerini birinci ağızdan dinliyoruz. Bunu çok önemsiyorum. Halk Günü Buluşmalarımızı belirli periyotlarda tüm ilçelerimizde gerçekleştireceğiz.

Ahmet Akin Halk Gunu1

Balıkesir’de yüzü halka dönük bir yönetim var. Şehrimizi, vatandaşlarımızla beraber yöneteceğiz” diye konuştu.

Editör: Macit ERMİŞ