Balıkesir'de tüm teşkilatlarıyla saha çalışmalarını 7/24 sürdürerek vatandaşlarla kucaklaşan AK Parti, CHP'nin kalesi olarak görülen Edremit Körfezi'ni adeta ablukaya aldı. Partinin genç vekili Ali Taylan Öztaylan, Gömeç, Burhaniye, Ayvalık ve Edremit belediyelerini yeniden AK Parti'ye kazandıracaklarını ve bölgenin turizmde parlayan yıldız olacağını söyledi.

ali-taylan-burhaniye

Özellikle gençler arasında yoğun ilgi gören AK Parti Milletvekili  Ali Taylan Öztaylan, Edremit Körfezi'nodeki ziyaretleriyle ilgili şu değerlendirmede bulundu: 

"Ak Parti Balıkesir Gençlik Kolları İl Başkanımız Hüseyin Murat Uysal ile birlikte Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık’ta teşkilatlarımızı ziyaret ederek saha ziyaretlerinde bulunduk.

Ataması yeni gerçekleştirilen Burhaniye İlçe Başkanımız Hayri Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretimizde partililerimizle beraber olup, yerel seçim öncesi teşkilat dinamikleri üzerine fikir alış verişinde bulunduk.

Ardından, Balıkesir Büyükşehir Belediyemiz tarafından hayata geçirilen Dalış Kulübünü ziyaret ettik. Büyükşehir bünyesinde 43 su altı arama kurtarma personeline ileri seviyede eğitim verecek kurum, aynı zamanda TSK, EGM ve AFAD gibi kurum personellerinin eğitilmesinde de önemli bir rol oynayacak. 2 eğitmen ve 4 dalış lideri ile 3 heykel ve 1 dalış parkurunda hizmet verecek kulüp önümüzdeki dalıl sezonunda hizmete açılıyor.

Burhaniye İlçe Teşkilatımız ile birlikte günün devamında %67’si tamamlanan Reşitköy Gölet inşaatında incelemelerde bulunup, yetkililerden bilgi aldık. Sonrasında da, İtfaiye Haftalarını kutlamak için Burhaniye İtfaiyesi’ni ziyaret ettik.

Günün devamında Gömeç İlçe Başkanılığımızı ziyaret ederek İlçe Başkanımız Aytekin Öz ve Gençlik Kolları Başkanımız Selami Gür ile istişarede bulunduk.

Akşamı Ayvalık ilçemizde tamamladık. Ataması yeni gerçekleştirilen Ayvalık İlçe Başkanımız Mustafa Güren’e yaptığımız hayırlı olsun ziyaretinde partililerimizle bir araya geldik. Ardından Çamoba ve Akçapınar mahallelerimize ziyaretlerde bulunduk.

Gayret bizden, takdir Allah’tan!"

Editör: Macit ERMİŞ