Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, seçim sürecinde söz verdiği gibi işlevini yitirmiş terminalleri bir bir yenilemeye devam ediyor. “Balıkesir Geleceğe Taşınıyor” projesi kapsamında bu güne kadar; Altınova, Erdek, Susurluk, Manyas, Edremit, Sarımsaklı ve Altınoluk Terminallerini sil baştan yenileyerek işlevine uygun, yolcu ihtiyaçlarına cevap veren, modern, konforlu ve güvenli bir hale getiren Büyükşehir Belediyesi, Akçay Terminali’nide yepyeni bir görünüme kavuşturdu.

ÇOK YAKINDA SAVAŞTEPE’DE
ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK

akcay_terminali4

Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından olan Akçay Terminali’ni yaz sezonuna yetiştiren Büyükşehir Belediyesi; Balya’da gerçekleştirdiği terminal yapım çalışmalarının yüzde 50’lik kısmını tamamladı, Sındırgı’da da yeni başlayan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Birbiri ardına terminalleri baştan sona yenilemeye devam eden Büyükşehir Belediyesi çok yakında Savaştepe’de de çalışmalarını başlatacak.

akcay_terminali

Terminalde yer alan otobüs firmalarının çalışanları ile taksicilerin de çok memnun kaldığı yeni terminal vatandaşlardan da tam not aldı.

Editör: Macit ERMİŞ