Balıkesir'deki amatör futbol maçlarının oynandığı sahalardan yaptığı haberler, çektiği görüntüler ile kar, kış, yağmur, çamur demeden ve hiçbir karşılık beklemeden amatör spor dünyasının gözü, kulağı, sesi olmaya çalışan İbrahim Hızlı, bugünkü BASKF seçimlerinin ardından aldığı şok kararla herkesi şaşırttı. 

metin-menguc-17

BALIKESİR Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (BASKF) 16. Olağan genel kurulu bugün toplandı. Kurtdereli Spor Salonunda yoğnu katılımla gerçekleşen kongrede Metin Mengüç, Sedat Sarıkaya, Erol Menteş listeleri yarıştı. Seçimi 181 oyla Metin Mengüç'ün listesi kazandı. Adaylardan Sedat Sarıkaya 107 oy topladı.  Bir önceki seçimde de Mengüç'e karşı kaybeden Erol Menteş  ise 53 oyda kaldı. 

AMATÖRLERİN ÇİLEKEŞİNDEN ŞOK KARAR
Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından amatör spor dünyasının sevilen isimleri arasındaki İbrahim Hızlı şok bir karar aldı. Listesinde yer aldığı ve desteklediği Sedat Sarıkaya'nın seçimi kaybetmesi üzerine sıcağı sıcağına Hızlı, "Artık benim için amatör spor bitmiştir." ifadelerini kullandı. 

HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI

ibrahim-hizli-blk-amator2
Yıllardır takip ettiği amatör spor karşılaşmalarını internet üzerinden spor kamuoyuna duyurah, çektiği görüntüleri hiçbir karşılık beklemeksizin paylaşmasıyla camianın sevdiği isimlerden biri haline gelen İbrahim Hızlı, şok kararını sosyal medya hesabından şu ifadelerle duyurdu: 

SAYFANIN FİŞİNİ ÇEKTİ
"ALLAHIM belki böyle daha hayırlı değmez insanlar için çabalamana bak keyfine dedi. vardır bunda da bir hayır diyorum. herkesi öbür dünyada helallik için bekleyerek amatörspor camiasına veda ediyorum. Sayfayı kapatmıyorum, ama bundan sonra amtörspor takımlarımızla ilgili hiç bir haber yayınlamayacağım. sayfamdaki fotoğraflara bakıp belki beni hatırlar "şu çocuğun önünü kapadık" dersiniz. Belki üzülürsünüz.
Seçimden sonra bir abim aradı. "Ne zaman iyilik yapmayı hayır işlerini bırakırsan o zaman kazanırsın" dedi. Evet bende iyilik yapmayacağım, ama kötülükte yapmadan bundan sonra hayatıma devam edeceğim."

ibrahim-hizli-balikesir-amator

İbrahim Hızlı yönettiği Amatör Spor sayfasından kararını duyururken, paylaşımının altına ilginç yorumlar bırakıldı. 

YAPTIKLARIN ORTADA..
KİMSE İNKAR EDEMEZ

 

ibrahim-hizli-blk-amator-gz
İbrahim Hızlı yönettiği Amatör Spor sayfasından kararını duyururken, paylaşımının altına ilginç yorumlar bırakıldı. 

Editör: Macit ERMİŞ