Balıkesir Sağlık Müdürü Serkan Kadir Keskin ve ekibinin gayretli çalışmalarının karşılığı ilimiz sağlığının her alanında görülmeye başlanırken eksikliği hissedilen 2 branşta daha Atatürk Şehir Hastanesi'ne uzman tabip ataması yapıldı. Böylece, Balıkesirliler'in başka şehirlere gitmesine gerek kalmadı.

BALIKESİR Atatürk Şehir Hastanesi'nde eksikliği hissedilen iki branşta daha yeni bir doktor ataması gerçekleşti. 

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılan kura sonucunda, Atatürk Şehir Hastanesine Çocuk Enfeksiyonu Hastalıkları uzmanı olarak atanan Dr. Melis Deniz ile Çocuk Nefroloji Yan Dal Uzmanı Dr. Tuğba Taştemel Öztürk  görevine başladı. 

                                               Tuğba Taştemel Öztürk

                                                Melis Deniz

Öztürk ile Deniz'i makamında kabul eden hastane başhekimi Abdullah Osman Koçak, yeni hekimlere Balıkesir'deki görevleinin hayırlı olmasını diledi.

BAŞHEKİM FARKINI FARK ETTİRDİ

Bu arada, Atatürk Şehir Hastanesi Başhekimi Doc. Dr. Abdullah Osman Koçak, daha geleli beş altı ay gibi zaman oldu.  Yirmiye yakın doktor ataması gercekleşti. Gelen atamaları bire bir karşılıyor. Amir olmanın şefkatini ilk andan itibaren çalışanına hissettiren Koçak ile birlikte hastanedeki değişim de dikkat çekiyor.

Haber: Hidayet HAYAT 

Editör: Haber Merkezi