Filenin Sultanları'nın Balıkesirli yıldızı Ebrar Karakurt, Milli Takımımızın Olimpiyat biletini almasının ardından duygularını sosyal medya hesabından paylaştı. Karakurt, "Yıllardır hayalini kurduğumuz anların gerçek oluşuna şahit olduk" dedi.

Milli oyuncu Ebrar Karakurt, olimpiyat oyunlarına katılmanın sevincini paylaştığı sosyal medya hesabındaki paylaşımda, “Mustafa Kemal Atatürk’ün kızları olarak Türk kadınını gururla ve onurla temsil edeceğimiz kaç yazlarımız olsun” diye yazdı.

Ebrar Karakurt, şunları kaydetti:

ebrar-karakurt-lezbiyen_mijpg

Nereden nasıl başlasam bilemiyorum… Yıllardır hayalini kurduğumuz anların gerçek oluşuna şahit olduk 🥹Mükemmel bir milli takım sezonu geçirdik 🇹🇷 Oynadığımız 31 maçın 28 ini kazanarak tarihi bir başarıya imza attık. VNL Şampiyonu olduk,Avrupa Şampiyonu olduk  Bunlarla yetinmeyip 2024 Paris Olimpiyat Oyunlarına katılım hakkı kazandık. Tüm yaz boyu tek amacımız ay yıldızlı bayrağımızı en yukarıda dalgalandırmak, İstiklal Marşımızı başımız yukarıda gururla okumaktı. Tüm yaz omuz omuza savaştığım takım arkadaşlarıma ve teknik ekibimize teşekkürü borç bilirim. Bizleri destekleyen herkese kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum. Sizlerle çok daha kolaydı 🇹🇷 MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN kızları olarak Türk kadınını gururla ve onurla temsil edeceğimiz nice yazlarımız olsun. Voleybol ile kalın.

Karakurt bir diğer paylaşımında ise, Olimpiyat şapiyonluğu sözü verdi. 

"Olimpiyat bileti aldındı sırada olimpiyat şampiyonluğu var" paylaşımıyla Ebrar Karakurt Paris hedefini bugünden belirledi. 

Editör: Macit ERMİŞ