2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda İtalya’yı mağlup ederek finale yükselen A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yıldız oyuncularından Ebrar Karakurt sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.

Maçın ardından bir çok paylaşım yapan Balıkesirli milli sporcu Ebrar Karakurt son olarak paylaştığı fotoğrafla gündem yarattı.

DAHA ÖNCEKİ YANITIYLA POZ VERDİ

Daha önce çeyrek final maçından sonra “Savaşa savaşa kazanıyoruz” paylaşımı yapan milli oyuncuya bir kullanıcı “Müslüman Türk Milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…” şeklinde yorum atmıştı. O yoruma cevap veren Ebrar Karakurt ise “Boş yapma Abdülhamid” yanıtıyla gündem oldu.  Ebrar'a destek verenler yanında çok sayıda tepki içeren mesaj paylaşımı yaplıdığı da görüldü. 

Ebrar Karakurt, A Milli Takım’ın finale çıkmasının ardından ”Boş yapma Abdülhamid” yanıtının yer aldığı bir pankartla fotoğraf paylaştı.

ebrar-karakurt-bos-yapma

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın FIVB Milletler Ligi’nden şampiyonlukla dönmesinin ardından da Ebrar Karakurt hedef gösterilmişti.

Ebrar Karakurt yaptığı bir diğer esprili paylaşımında ”Lahmacun mu? Pizza mı??” ifadelerini kullandı.

ebrar-karakurt-pizza

DÜZELTME PAYLAŞIMI

Ebrar Karakurt, "Boş yapka Abdülhamit" paylaşımının yanlış anlaşılmalara yol açması üzerine ilerleyen saatlerde yeni bir paylaşım daha yaptı.

Balıkesirli milli voleybolcu Ebrar, bir çok kesimden tepkiler gelmesi üzerine yaptığı düzeltme paylaşımında; "Söz konusu arkadaşımızın ismi Ahmet, Mehmet veya Berke olabilirdi. Konu başka yerlere çekilmeye çalışılıyor. Pazar günü büyük bir maçımız var, ona konsantreyim. Ülkeme sevgiler.." ifadelerini kullandı. 

ebrar-abdulhamit-m

Editör: Macit ERMİŞ