BALIKESİR DAMADI

Balıkesirspor, daha önce Süper Lig dahil olmak üzere tüm liglerde çalışan ve şampiyonluklar yaşayan tecrübeli teknik direktör Levent Eriş ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Balıkesir damadı olan Levent Eriş’in yardımcılıklarını ise Balıkesirli Özgür Bayer ve Oğuz Can Koral yapacak.

BEKKİ: ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ

Kırmızı-beyazlı camiaya şampiyonluk sözü veren kulüp başkanı Abdullah Bekki, "Anlaşma kulübümüze ve teknik ekibimize hayırlı olsun. Güçlü bir kadro oluşturarak şehre şampiyonluk yaşatmak istiyoruz." dedi.

Kırmızı-Beyazlı kulübün yeni başkanı Abdullah Bekki şöyle konuştu:

“Bizim önümüzdeki yıl için sportif anlamda da en önemli hedeflerimizden birisi başarı ve şampiyonluk. Bunun dışında başka bir hedef koymadık. Bunun yanında yapılanma adına, bir takım projeler geliştirme adına başka hedeflerimiz de var. Yapılanma, kurumsallaşma, sürdürülebilir mali disiplin anlamında farklı hedeflerimiz de olacak. Bunları biz önümüzdeki günlerde yeniden basın açıklamasıyla sizlerle paylaşacağız.”

Yeni Yaseminler, Ebrarlar böyle mi yetişecek? Yeni Yaseminler, Ebrarlar böyle mi yetişecek?

BAŞARI HİKAYESİ YAZMAK İÇİN GELDİ

Kulüp tesislerindeki imza töreninde Levent Eriş de şunları söyledi:

"Bugüne değin hatırı sayılı takımlarda çalıştım. 26 takımda çalıştım, 754 maça çıktım ki Türkiye’de profesyonel anlamda benden fazla maça çıkan yok. Buna Yılmaz Vural da dahil.

Bizim tek hedefimiz var bu sene bu takımı şampiyon yapmak. Transfer politikasında ince eleyip sık dokuyacağız ve kaliteli bir oyuncu politikası izleyeceğiz. Balıkesir’e yeni bir başarı hikayesi yazmak için geldim.” 

BAŞLIYORUZ

Levent Eriş ile sözleşme imzalanmasının ardından Balıkesirspor Kulübü'nün yaptığı paylaşım heyecan yarattı. 

Editör: Macit ERMİŞ