AK Parti ve Cumhur İttifakı Karesi Belediye Başkanı ve adayı Dinçer Orkan, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Başkan Orkan daha sonra Hasanbaba Çarşısı esnafıyla buluştu.

Dincer Orkan Hasanbaba

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Yücel Yılmaz ve AK Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka’nın da yeraldığı ziyaretlerde vatandaşlar Cumhur İttifakı başkan ve adaylarını güleryüzle karşıladı. Hasanbaba kabrini de ziyaret eden ekip burada dualar etti. Başkan Orkan, karesi’de kendisine, Büyükşehir’de ise Yücel Yılmaz’a destek istedi.

ORKAN: “DURMAK YOK YOLA DEVAM”

Başkan Orkan, akşam ise kırsal mahallelere ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi. MHP Karesi İlçe Başkanı Mustafa Bilsem’in de eşlik ettiği ziyaretlerde sırasıyla Çanacık, Yeşilova, Taşkesiği ve Alacabayır Mahallelerine gidildi. Vatandaşlar tarafından sıcak karşılanan Başkan Orkan ve Bilsem, hem vatandaşları dinlediler hem de talep ve önerilerini not aldılar.

Vatandaşların güleryüzlü karşılamalarından mutlu olduklarını dile getiren Başkan Orkan, “Sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmamak için Çanacık, Yeşilova, Taşkesiği ve Alacabayır Mahallelerimizde hemşehrilerimizle bir araya geldik. Tatlı sohbetleri, güzel temennileri için teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizden aldığımız güç ve inanç heyecanımızı, azmimizi artırıyor. Yeni dönemimizde de hep el ele, gönül gönüle, hizmetlerimize yenilerini eklemek için durmak yok, yola devam!” dedi.

BAŞKAN ORKAN: “KARESİ HERŞEYİN İYİSİNE LAYIK”

Geçmişten günümüze yapılan hizmetlerle memleketin çok iyi durumlara geldiğine dikkat çeken AK Parti ve Cumhur İttifakı Karesi Belediye Başkanı ve adayı Dinçer Orkan, “31 Mart’ta yeni bir mahalli idareler seçimine gidiyoruz. Bu seçimde de Allah’ın izniyle hep birlikte el ele vereceğiz, bu memlekete hizmet etmek adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Çok şükür AK Parti Belediyeciliği ile belediyecilik standartları gün geçtikçe yükseldi. Yeterli mi? Yeterli değil. İnsanoğlu, her şeyin en iyisine layık. Karesi her şeyin iyisine layık. Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından yeniden aday gösterildik. Ayrımız, gayrımız olmadan yeniden hizmeti devam ettireceğiz.

Ben, bugün bizleri misafir ettiğiniz için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Editör: Macit ERMİŞ