BALIKESİR Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Fehmi Erdem ile başkan vekili Rıza Tekin ile birlikte Bandırma'ya giderek buradaki esanf odaları başkan ve yönetimleriyle buluştu. 

Aynı zamanda Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞÖF) yönetimlerinde Balıkesir'i temsilen yer alan esnaf liderleri Fehmi Erdem ile Rıza Tekin, Bandırma'daki oda başkan ve yönetimlerini son gelişmeler hakkında bilgilendirdi.

Erdem ile Tekin'in, Bandırma Terziler Odası, Bandırma Berberler Odası, Bandırma Lokantacılar Odası, Bandırma Kasaplar Odası, Bandırma Ayakkabıcılar Odası, Bandırma Elektrikçiler Odası, Bandırma Kahveciler Odası, Bandırma Tuhafiyeciler Odas , Bandırma Bakkallar Odası ve Bandırma Sebzeciler Odasını ziyaretlerine Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Çapar ile Erkan Alpsu da eşlik etti.  Başkanlar, Erdek ve Gönen'deki esnaf odalarıyla da bir araya geldi. 

Yurtdışı çıkış harcı tam 10 kat birden artırılıyor! Yurtdışı çıkış harcı tam 10 kat birden artırılıyor!

Başkanların Bandırma ziyaretlerinden fotoğraflar...

esob_riza-tekin-05esob_riza-tekin-07esob_riza-tekin-06esob_riza-tekin-08esob_riza-tekin-04esob_riza-tekin-03esob_riza-tekin-02esob_riza-tekin-01esob_riza-tekin-0

Editör: Macit ERMİŞ