İsmail Cankul, Kepsut ve AK Parti tarihine geçti İsmail Cankul, Kepsut ve AK Parti tarihine geçti

BALIKESİR Büyükşehir Belediyesi, can ve mal güvenliğini öncelikli tutarak, modern donanımlı itfaiye binasıyla Bigadiç'i geleceğe hazırladı.

Bigadiç'e modern ve donanımlı bir itfaiye binası kazandırıldı. İtfaiye binası, bölgedeki can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla özel olarak tasarlandı.

itfaiye-bigadicw

Yenilenen itfaiye binası, ilçenin güvenliğine önemli katkılarda bulunacak. Vatandaşların can ve mal güvenliğini koruyarak ilçenin huzur ve refahına katkı sağlayacak.

Başkan yücel Yılmaz:
"Gücümüzü Yenileyerek, Güvenliğimizi Artırıyoruz!"

itfaiye-bigadic2

Büyükşehir Belediyesi, Bigadiç'teki itfaiye binasını tamamen yenileyip güncel ekip ve ekipmanlarla donatarak, ilçenin güvenliğini daha da güçlendirdi. Yenilenen itfaiye binası, son teknoloji ve güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz; "Bu sayede itfaiye ekipleri, yangın söndürme, kurtarma operasyonları ve diğer acil durum müdahalelerinde yüksek etkinlikle görevlerini yerine getirebilecek. Büyükşehir Belediyesi, Bigadiç'in güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için kararlı bir şekilde çalışmaya sürdürücek" dedi. 

itfaiye-bigadic1pg

Editör: Macit ERMİŞ