Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, göreve geldiği günden bu yana ulaşım altyapısını güçlendirmek ve konforunu artırmak için büyük bir asfalt hamlesine liderlik ediyor.

Zabıtadan toplu taşımada klima denetimi Zabıtadan toplu taşımada klima denetimi

asfalt-balikesir-yucel

"Büyükşehir, Yollara Hız Katıyor!"
Büyükşehir Belediyesi, iki yeni asfalt üretim tesisi inşa ederek asfalt üretim kapasitesini üç katına çıkarırken saatlik üretimi ise 640 tona çıkardı. Bu sayede, Bigadiç başta olmak üzere Balıkesir'in dört bir yanında yürütülen hızlı ve kesintisiz asfalt çalışmalarıyla şehir ulaşımını daha etkili hale getiriyor.

‘’Büyükşehir, Bigadiç’i Güven ve Konforla Geleceğe Taşıyor!"

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Bigadiç'i çağdaş ve güvenli bir ilçe haline getirme hedefine odaklanarak kapsamlı asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi; 50 kilometrelik asfalt, 15 bin 100 metrekare parke-bordür ile sokak ve caddeleri modern hale getirirken, 664 kilometre yol çizgi bakım onarımı, 2 bin 766 adet yeni trafik levhası ile 3240 adet yönlendirme levhası ile kenti, modern bir görünüme kavuşturdu. Bigadiç’in altyapı ve üstyapısını güçlendirmeye yönelik yapılan çalışmalar ve Büyükşehir Belediyesi'nin kararlı çabalarıyla, Bigadiç her anlamda güçlendirilerek güvenli ve konforlu şekilde geleceğe taşınıyor.
 

"365 Gün Asfalt: Balıkesir Büyükşehir, Her İlçede Hızla Çalışıyor!"

asfalt-balikesir-yucel1

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir’in her noktasında asfalt ve yol çalışmalarının 365 gün devam ettiğini vurgulayarak şehrin her köşesine Büyükşehir imzası attıklarını belirtti. 

‘’Kesintisiz Ulaşım İçin Çalışıyoruz’’

asfalt-balikesir-yucel2

Başkan Yılmaz, çalışmaların plan dâhilinde ilerlediğini ifade ederek, "Her ilçemizde ekiplerimiz çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Şehrimizi bir bütün olarak kucaklayıp her bir ilçesiyle birlikte kalkındırıyoruz. İlçelerde yaptığımız çalışmalar sadece yol yapım işleri değil. Büyükşehir olarak üzerimize düşen her konuda hizmet götürmeyi sürdürüyoruz. Bu şehirde yaşayan her bir hemşerimizin mutlu etmek için ekiplerimizle birlikte canla başla gayret ediyoruz." şeklinde konuştu.

asfalt-balikesir-tesisi

Editör: Macit ERMİŞ