Bugün oynanan 1-1 sonuçlanan Sultanbeyli Belediyespor karşılaşmasına kırmızı-beyazlı futbolcular, “Balıkesirspor Kulübümüze vermiş olduğu desteklerden dolayı Yücel Yılmaz’a teşekkür ederiz.” yazılı pankart ile çıktı.

BALIKESIRSPOR yönetimi, kulübü borç batağından kurtaran Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a bu kez başkanlık yarışındaki rakibi Ahmet Akın'ın da izlediği maçta teşekkür etti.

Sultanbeyli Belediyesi ile mücadele için Atatürk Stadyumu’nda sahaya çıkan Balıkesirsporlu futbolcular ellerinde, “Balıkesirspor Kulübümüze vermiş olduğu desteklerden dolayı Yücel Yılmaz’a teşekkür ederiz.” yazılı pankart ile sahaya çıktı. Her dönemin taraftarı olan 3-5 kişiyi yanına alıp tribüne gelen Ahmet Akın, hem futbolcular tarafından hem de tribünlerdeki seyirciler tarafından Yücel Yılmaz tezahüratlarını duyunca ‘yine olmadı’ diyerek başını öne eğip sinilerini kontrol edemediği öğrenildi.

Balıkesir’i bilen, Balıkesirspor’u tanıyan insanlar, Yücel Yılmaz’ın son dönemde 100 milyona yakın kulübün borcunun ödenmesini sağladığını ve yine onun sayesinde transfer tahtasının açıldığını bilir. Taraftarlar ve futbolcular, boş lakırdılara kulak asmayıp gerçek başkan olan Yücel Yılmaz’a hem yeşil sahada hem de tribünlerde sahip çıktı.

Editör: Macit ERMİŞ