Balıkesir iş dünyasında seçim heyecanı başladı. Sanayi ve Ticaret Odalarıyla Borsa'da seçim tarihleri belli oldu. Sanayi Odası'nda Nazmi Yarış, Ticaret Odası'nda Rahmi Kula'nın rakipsiz seçime girmeleri beklenirken Ticaret Borsası'nda mevcut başkan Ersin Erdoğmuş ile yönetimindeki Mehmet Çetin'in listeleri yarışacak. "Kısır çekişme"lerin Türkiye'nin parlayan yıldızı olmaya aday şehre zaman kaybettirdiğine dikkat çeken Balıkesirliler, "Kavgaya değil, kol kola hizmete ihtiyacımız var" diyor.

TİCARET ODASI 4 KASIMDA


                   Rahmi Kula (solda) Okan Telaşeli 

Balıkesir Ticaret Odası (BATO)Başkanı Rahmi Kula, oda seçimlerinin 4 Kasım Cuma günü yapılacağını açıkladı. Kula, “Oda seçimlerimizi üyelerimize, ilimize ve ülkemize hizmet etmek ve üyelerimizin işlerini geliştirmelerine olanak sağlayacak projelere katkı sağlayarak odamızı daha ileriye taşımak adına bir fırsat olarak görüyoruz. Tüm üyelerimizi seçimlere bekliyoruz” dedi.

Başkan Kula, oda seçimlerinin 4 Kasım Cuma günü Gümüşçeşme Mh. Avlu Cd. No. 4/42 Altıeylül / Balıkesir adresindeki Balıkesir Ticaret Odası Hizmet binasında yapılacağını açıkladı.

BTO Başkanı Kula, “Bizler oda seçimlerimizi üyelerimize, ilimize ve ülkemize hizmet etmek ve üyelerimizin işlerini geliştirmelerine olanak sağlayacak projelere katkı sağlayarak, odamızı daha ileriye taşımak adına bir fırsat olarak görüyoruz. Tüm üyelerimizi demokratik hakları olan oylarını kullanmak ve Balıkesir Ticaret Odası’nın geleceğini beraber şekillendirmek üzere 4 Kasım Cuma günü Balıkesir Ticaret Odası’na bekliyoruz” dedi.

Editör: Haber Merkezi