Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu'nun, beyaz et sektörünün önemli firmaları arasındaki Bupiliç'i ziyaretine Balıkesirspor takım fotoğrafının yer aldığı görsel damga vurdu.

10 numaralı şehrin yeni Valisi İsmail Ustaoğlu, ilimiz ve ülkemiz ekonomisine katma değer üreten fabrika ziyaretlerini Bandırma’da faaliyet gösteren Bupiliç ile sürdürdü. Kula ve Karahallılar Şirketler Grubu bünyesindeki tesislere gelişinde şirket yönetim kurulu başkanı Rahmi Kula ve diğer ilgililerin karşıladığı Ustaoğlu üretim süreçleri ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

bu-pilic-bandirma

Ziyaret sırasında dev Bupiliç arması altındaki Balıkesirspor posteri Vali Ustaoğlu'nun dikkatini çekti.

Aynı zamanda Balıkesir Ticaret Odası başkanı da olan Rahmi Kula'nın, şirket tesislerindeki Balıkesirspor takım fotoğrafının yer aldığı görseli Vali Ustaoğlu'na hem gururla, hem de buruk bir tebessümle göstererek yazılan tarihi destanın öyküsünü kısaca aktardı.

Türkiye'nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer alan tesislerdeki duvarı süsleyen dev posterde; "Sponsoru olduğumuz Balıkesirspor 38 yıl sonra yeniden Süper Ligde. Başarılarının devamını diliyoruz" ifadelerinin yer aldığı görüldü.

Vali Ustaoğlu'nun Bupiliç'i ziyareti, Balıkesir Valilği resmi hesaplarından böyle paylaşıldı. 

Editör: Macit ERMİŞ