Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, Bahçelievler Mahallesi'nde binlerce destekçisiyle bir araya geldi.

Başkan Deveciler, "Değişen ve Gelişen Burhaniye" sloganıyla Bahçelievler Mahallesi'nde düzenlenen buluşmada, Burhaniye'nin gelişimine katkı sağlamak için bir araya geldiklerini belirtti. Başkan Ali Kemal Deveciler, hemşehrilerine yaptıkları ve yapacakları hakkında bilgi verirken, Burhaniye'nin ortak akıl ile yönetilerek daha ileri noktalara taşınması için vatandaşların öneri ve taleplerini de önemsediklerini vurguladı.

Beş yıllık süreçte Burhaniye'nin her noktasında yoğun çaba harcadıklarını dile getiren Başkan Deveciler, hemşehrilerinden aldıkları destek ve sevginin karşılıksız kalmayacağını ifade etti. Başkan Ali Kemal Deveciler, "Sizlere söz veriyoruz ki; Burhaniye'mizin gelişimi için durmaksızın çalışarak, 31 Mart'ta ilçemize tekrar baharı getireceğiz” dedi.

Ali Kemal 101

Başkan Ali Kemal Deveciler ve ekibi, Bahçelievler Mahalle sakinlerine gösterdikleri destek ve sevgi için teşekkür ederek, birlikte başaracaklarına inandıklarını belirtti.

Editör: Macit ERMİŞ