KULLANDIĞI enteresan üslupla hemen her önüne gelene göndermelerde bulunarak kendine sosyal medya platformlarında tartışma ortamı yaratıp gündeme gelmeyen çalışan eski Liberal Demokrat Parti (LDP) Genel Başkanı Cem Toker, ülke geneli ses getiren çalışmalarıyla dikkat çeken Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ni diline doladı.

ADINI DUYMAYAN KALMADI

Muhalefet partilerini destekleyen kanallardaki tartışma programlarında kendine sıklıkla yer bulan Toker, geçen Kurban Bayramı sabahında kılınan bayram namazı sonrası kent protokolünce açılışı yapılan Balıkesir Belediyesi Çay Kahve Servisi (BALBUCKS) ile ilgili paylaşımlarına bir yenisini ekledi. 

BU İKİNCİ PAYLAŞIM

Toker, Balıkesir'de açıldığı günden bu yana ürünlerine vatandaşların büyük ilgi gösterdiği ve önünde uzun kuyruklar oluşturduğu BALBUCKS ile ilgili bugünkü paylaşımıyla dikkat çekmeye çalıştı. 

BÜYÜKŞEHİR'DEN AÇIK DAVET

Toker'in alaycı ifadeler içeren paylaşımının altına Balıkesir Büyükşehir Belediyesi,  "Cem bey sizleri de bir gün Balbucks'a bekler, hizmet ve ürün kalitemizi yerinde görün isteriz" notunu bırakarak Balıkesir'e davet etti.

cem-toker-balbucks

Liberal Cem Toker'in paylaşımın altına onlarca  tepki içerilkli yorum bırakıldı.  Bunlardan birinde "Millet ucuz kahve içiyor, illa starbucks a 100 lira para mı bayılsın. Tüm kahve çeşitleri maksimum 35 TL ve pastaları da çok güzel. Her belediye açmalı böyle yerler" ifadelerine yer verildi. 

cem-toker-balbucks1

Cem Toker, BALBUCKS'un açılışını duyuran Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin twetini alıntılayıp  ahkam kesenlerin başında gelmişti. 

Editör: Macit ERMİŞ