Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, görevi devraldıktan hemen sonra Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi’nde (BASKİ) görev yapan yöneticilerle ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleşen devir teslim töreninin ardından belediyedeki yöneticilerle toplandı. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıya Genel Sekreter, Genel Sekreter yardımcıları, Daire Başkanları ve birim müdürleri katıldı. Büyükşehir ve BASKİ yöneticileriyle tanışan Akın, belediyenin mevcut durumuna ilişkin brifing aldı.

İSTİFALAR BAŞLADI
YENİ GENEL SEKRETER GELİYOR

Ahmet Akın, CHP'li başkanları Anıtkabir'e götürdü Ahmet Akın, CHP'li başkanları Anıtkabir'e götürdü

Bu arada, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ndeki bazı daire başkanlarıyla şirket genel müdürlerinin seçimin hemen ertesinde istifalarını verdiği, bazılarının ise sağlık raporu aldığı öğrenildi. 

Ahmet Akın'ın belediye yönetimindeki A takımını önümüzdeki haftadan itibaren kurmaya başlayacağı, Genel Sekreterlik görevine ise Ankara Çankaya belediyesinde uzun yıllarg örev yapan bir bürokratın getirileceği bilgisine ulaşıldı. 

Editör: Ramazan DEMİR