Kepsut'a yapılacak olan 50 yataklı yeni Devlet Hastanesi'nin inşaat alanının yer teslimi ihaleyi kazanan yüklenici firmaya  yapılarak süreç resmen başlatıldı. İlçe halkına verdiği sözün gerçeğe dönüşmesi noktasında yaşanan önemli gelişmenin müjdesi Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul'dan geldi. 

YER TESLİMİ YAPILDI

K E P S U T H A S T A N E1

Balıkesir’in Vefalı Yurt diye anılan ilçesi Kepsut'ta yapılacak olan 50 yataklı yeni Devlet Hastanesi’nin inşaat alanı, Sağlık Bakanlığı tarafından yer teslimi yapılarak resmen başlatıldı. yüklenici firmana yer teslimi, Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Söyler tarafından gerçekleştirildi.

Yeni hastanenin inşa edileceği alandaki  teknik incelemelere İl Sağlık Müdürü Uz. Dr.Serkan Kadir Keskin, Destek Hizmetleri Başkanı Bülent Şahan, Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. İsmail Mert ve Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul da katıldı.

Turhan Çömez'den çok ciddi ve vahim iddia Turhan Çömez'den çok ciddi ve vahim iddia

CANKUL'DAN MUTLUSU YOK

K E P S U T H A S T A N E111

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul; Kepsut için sağlık yatırımlarında tarihi bir gün yaşadıklarını söyledi.

Kepsut halkına verdiği bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşayan Cankul; “İlçemizi büyük proje ve yatırımlar ile Balıkesir’in parlayan yıldızı haline getirmeye devam ediyoruz.

İlçemize değer katan sağlık konusundaki en önemli ve büyük yatırımlardan biri olan ve ihalesi tamamlanan İlçe Devlet Hastanemizin sözleşmesi yapılarak yüklenici firmaya yer teslimi gerçekleştirildi.

SIRA TEMEL ATMAYA GELDİ

Kepsut Hastane-1

Bugünden itibaren İnşaat şantiyesi kurulumu başlayacak olan Hastanemizin en kısa sürede temeli atılacak. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Editör: Macit ERMİŞ