BALIKESİR Milletvekili Op. Dr. Turan Çömez, hızına yetişilmeyen performansı ile partisinin Balıkesir Büyükşehir Belediye başkan adayı gibi çalışıyor.

comez-turhan-2023_9

SABAH HAKKARİ, AKŞAM KÖSELER'DE

Ahmet Akın, tecrübeli gazeteci Bülent Ergün'ü transfer etti Ahmet Akın, tecrübeli gazeteci Bülent Ergün'ü transfer etti

DOKTOR Vekili, sabah Hakkari'de, akşamında ise İstanbul'un 3 katı büyüklükteki coğrafyaya sahip Balıkesir'in ücra bir noktasındaki köyde vatandaşla sohbet ederken görebilirsiniz.

MUHALEFET OLMASINA RAĞMEN

HER yaştan, her görüşten insanla kurduğu samimi iletişimle gönüllere giren Çömez, muhalfet milletvekili olmasına rağmen çözüm odaklı çalışmaları karşılığında vatandaşın takdirini topluyor, alkışını alıyor.

BALIKESİR'iN EKRAN YÜZÜ

SÖZCÜ, Halk TV, Tele1 ve KRT gibi iktidar karşıtı TV kanallarındaki tartışma programlarının aranılan yüzleri arasındaki Turhan Çömez, yerel ve genel konulardaki sorunlara hakimiyeti ve çözüm önerileriyle dikkatleri topluyor.

AKŞENER HER AN AÇIKLAYABİLİR! 

turhan_comez_AK

BUGÜN yarın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener. "Balıkesir adayımız Turhan Çömez.." derse hiç sürpriz olmaz çünkü Balıkesir'de ondan iyi oy potansiyeli olan isim bulamaz.

BÖYLE YARIŞ TADINDAN YENMEZ!

yucel-yilmaz-ahmet-akin-turhan

BALIKESİR'de Yücel Yılmaz, Ahmet Akın ve Turhan Çomez'li 31 Mart 2024 seçimleri tadından yenmez.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde kendisine iletilen sorunları Çömez, hem meclis kürsüsünden, hem de sosyal medya kanallarıyla dile getirerek çözümüne aracılık ediyor. 

Haber : Hidayet HAYAT

Editör: Macit ERMİŞ