AK Parti Balıkesir aday listesinde bu dönemde 5. sırada yer alan Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, seçim çalışmalarını Dursunbey ile sürdürdü.

Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ile AK Parti İlçe Başkanı Üzeyir Sali'nin karşıladığı Aydemir, ilçe teşkilatındaki bayramlaşmanın ardından esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu. Beklentilerini dinleyip, yeni dönemin şifrelerini anlatan Aydemir, samimi, sempatik ve güler yüzü ile gittiği her kapıda büyük ilgi gördü

Dursunbey ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada Mutlu Aydemir, "Örnek teşkilatlarımızdan ilçe başkanlığımızda AK Partili arkadaşlarımızla buluşarak bayramlaştık.

Geçirdiğimiz dönem içerisinde büyük yatırımlar gelmesi adına gerçekleştirdiğimiz çalışmaların meyveleri alındı,şimdi sıra Türkiye Yüzyılı Dursunbey’inde .

Bayram sevincini yaşayamaya, halkımızın bayramını tebrik etmeye, birlikte emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz inşallah.

Dün olduğu gibi bugün de yarın da Doğru Zaman Doğru Adam!" ifadelerini kullandı.

Aydemir, ilçe teşkilatındaki bayramlaşmanın ardından esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

Vatandaşların beklentilerini dinleyip, yeni dönemin şifrelerini anlatan Aydemir, samimi, sempatik ve güler yüzü ile gittiği her kapıda büyük ilgi gördü