Dursunbey Belediyesi Whatsapp hattı, vatandaşların belediye ile daha kolay iletişim kurabilmelerini sağlayarak yerel yönetim ile vatandaşlar arasındaki iletişimi güçlendirecek. Ayrıca acil durumlar veya önemli gelişmeler hakkında hızlı bir bilgi akışı sağlayarak toplumu daha bilinçli hale getirecek.

Dursunbey’de yaşayan vatandaşların hizmetlere kolay erişimini sağlamak için çalışmalarını sürdüren Dursunbey Belediyesi 0 541 662 01 32 numaralı kurumsal WhatsApp Danışma Hattı ile vatandaşların belediye ile ilgili talep ve şikayetlerini takip ederek bilgilendirme yapabilecek.

Turizmin başkenti Ayvalık yaz sezonuna hazırlanıyor Turizmin başkenti Ayvalık yaz sezonuna hazırlanıyor

Dursunbey Belediyesi dijital teknolojini olanaklarını erişilebilirlik alanında da kullanmayı sürdürüyor. Yurttaşların talep ve şikayetlerini sosyal medya üzerinden de alan Dursunbey Belediyesi 0 541 662 01 32 numaralı kurumsal WhatsApp Danışma Hattı ile Dursunbeylilerin ihtiyaç duydukları tüm sorunlara ulaşabilecek. 0 541 662 01 32 numaralı kurumsal WhatsApp Danışma Hattı ile vatandaşların sorunları bir tık uzakta olacak.

Whatsapp hattı üzerinden belediye haberleri, cenaze mesajları ve duyurular vatandaşlara anında iletilecek. Ayrıca vatandaşlar, belediyeye istek ve şikayetlerini fotoğraflı ve görüntülü olarak iletebilecekler.

Dursunbey Belediyesi Whatsapp hattı, vatandaş memnuniyetinin artmasına ve yerel yönetimin daha şeffaf ve hesap verebilir hale gelmesine de katkıda bulunacak.

Editör: Macit ERMİŞ