Edirne Merkez Mahalle Muhtarları, Edirne Belediyesi’nce düzenlenen etkinlikler kapsamında geldikleri Edremit körfezindeki program dahilinde Edremit Belediyesi'ni de ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı ve Edremit Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Uysal'nın karşıladığı muhtarlar, Edremit'e olan hayranlıklarını dillendirdi. 

tayfun-canli-muhtar5

Edirneli konuklarını Edremit’te ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı; “Demokrasinin temel taşı değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladığımız günün ertesinde Osmanlı’ya başkentlik yapmış kadim şehir Edirne’den 24 mahalle muhtarımızı, Kuvvayi Milliye’nin şehri Edremit’imizde ağırlamanın onurunu ve mutluluğunu yaşadık. Yerel yönetimlerin mihenk taşı kıymetli muhtarlarımız ve değerli konuklarımızla biraraya gelip güzel bir gün geçirdik. Edirneli muhtarlarımıza ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

tayfun-canli-muhtar3

Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan Tasmalı, Edirne Belediyesi Özel Kalem Müdürü Egemen Ilgın ve beraberdeki mahalle muhtarları misafirperverliklerinden dolayı Canlı’ya teşekkür ederek Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın hediyelerini takdim etti.

tayfun-canli-muhtar4

Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı Tasmalı “Böyle genç bir yöneticiyi görmek bizi çok mutlu etti. Tayfun başkanımızın ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

tayfun-canli-muhtar2

tayfun-canli-muhtar

tayfun-canli-muhtar1

Osmanlı’ya başkentlik yapmış kadim şehir Edirne’den 24 mahalle muhtarını Kuvvayi Milliye’nin şehri Edremit'te ağırlayan Tayfun Canlı, günün anısına fotoğraf çektirdi.

Haber: Hidayet HAYAT

Editör: Macit ERMİŞ