EDREMİT'te başkanlık nöbetini selefi Selman Hasan Arslan'dan alan CHP'li Mehmet Ertaş, göreve başlar başlamaz ilçe halkının taleplerini yerine getirmek için kolları sıvadı.

Başkan Ertaş, ilk iş olarak Ramazan Topunun yeniden atılmasını sağladı, ardından Ördekli Havuz'u hareketlendirdi. Ertaş'ın küçük ama gönüllere dokunan icraatları vatandaşı mutlu etti. 

Havuz Edremit

Başkan Ertaş'ın icraatlarıyla ilgili olarak Edremit Belediyesi Basın Bürosu'ndan "Edremitliler istiyor, başkan Ertaş yapıyor" başlığı ile yapılan açıklama şöyle:

Belediye Başkanı seçilmesiyle birlikte komşularımızdan gelen talepleri tek tek yerine getirmeye başlayan Başkanımız Mehmet Ertaş, Ramazan topunun tekrar atılmasının ardından şimdi de Faruk Serpil Parkı’nın simgesi olan Ördekli Havuz’u yeniden kentimize kazandırdı.

Vefalı Yurt Kepsut'tan ülkeye örnek dayanışma Vefalı Yurt Kepsut'tan ülkeye örnek dayanışma

Komşularımızın Başkan Ertaş’tan, Edremitlilerin geçmişten bugüne en çok vakit geçirdikleri parkta bulunan havuzun eski haline dönmesini istemeleri ile birlikte vakit kaybetmeden gerekli çalışma yapıldı. Aktif hale getirilerek ördeklerin yeniden yüzmeye başladığı havuz görenleri memnun etti. Havuzun yenilenmesinin yanı sıra park rengarenk çiçeklerle donatılıp bayrama hazırlandı.

ALTIONLUK YOLLARI YENİLENİYOR

Edremit bayrama hazırlarken vatandaşların sorun yaşamaması için, yapılan alt yapı çalışmaları nedeniyle ya da zamanla bozulan yolların tamiratlarına hız verildi.

Editör: Macit ERMİŞ